Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » új lakás vételekor, hogyan...

új lakás vételekor, hogyan lehet meggyőződni hogy van-e benne szellem? Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
nagyon sok lakás nagyon olcsó, sztem nem véletlenül !
2012. jún. 25. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért olcsók a lakások, mert a nincs rájuk kereslet, mivel csórók az emberek és inkább leviszik az árát, csak hogy eladják.

Ha van benne szellem, azt megérzed, mert rossz a ház energiája.Ha meg nem érzed, akkor így jártál.

2012. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ráéreztél, tényleg nem véletlen, csak az ok az amortizáció, meg a gazdasági világ válság.

Jó környéken nézzél lakásokat, amiben van perspektíva, tehát 15-20 év múlva is olyan lesz a környezet, hogy eladható lesz a lakás.

Egyből nem fogsz túl sok olcsó lakást találni!

2012. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Új lakásban nincs szellem. Ha régit veszel abban sem valószínű, de ha van azt észre fogod venni, mert eléggé észrevehető.
2012. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Robi.88. ***** válasza:
Te ezt most komolyan kérdezted?????
2012. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Nekem van egy elado szellem-mentes hazam..

Erdekel? ;)

2012. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Új lakást veszek magamnak, de nekem új, maga a lakás használt, egy kis kertesházikó. Elég jól néz ki, alig 20 millió Ft. Gyanúsan alacsony ára van. A Lakók mogrorvák és ha viccelődök velük akkor is mogorvák maradnak, a szomszédok és a környékbéli lakók kerülik ezt a családot és nem beszélnek semmiről sem.


van olyan megérzés ami a discovery channelen van abban a szellemesdi műsorban, ne nekem az nincsen meg, én nem érzem az ilyesmiket, tehát hiába megyek vissza, azt viszont nem akarom, hogy egy rossz szellem zavarja meg a mindennapjaimat. Hallottam arról, hogy halottak ha visszajárnak és füstőltek életükben akkor halálukban is cigizni fognak és nekem pl ez sem hiányzik. Azt mondtam a családnak hogy még gondolkoznom kell rajta, állítólag már elég régóta nem tudják eladni, ezt mondta az ingatlanos hölgy, tehát valami lehet a háttérben. De mondom, hogy én ezeket a szellemeket nem érzem meg.


Rosszabb esetben az is lehet hogy mint a Hunted című dokumentumfilmben van, megnyílhatott egy dimenziókapu amin asztrális lények csak úgy át tudnak jönni, namost azt bezárni sem lehet, tehát lehet hogy most elküldték a szellemet de jön majd másik, még rosszabb.


Kérem írjátok le, hogy ilyenkor mit lehet tenni ? Pl azt is hallottam hogy speciális elektromos vagy valamilyen szag van alakásban ilyenkor, de nem tudom hogy mi az.

2012. jún. 25. 10:11
 7/14 Robi.88. ***** válasza:
51%
nem vagyok benne biztos de mintha a teleshopban láttam volna egy ilyen szellemriasztó cuccot vmi szerkezet és azt mondták h nagyon meg vannak elégedve vele!!! Az a fulbevalos német faszi rekmálozta. sztem nézz utana van weboldaluk is
2012. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A szellem jelenlétét nem csak az érzi aki érzékeny erre, hanem minden ember, és a háziállatok is. Szóval nem kell parafenoménnek lenned hogy rájöjj szellem van e a házban.
2012. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Alig 20 milió??!Az tényleg nagyon gyanús!Ha megfogadsz egy jó tanácsot.40 millió alatt ne vegyél házat, mert tuti van benne, de nem szellem, hanem démon,általában több is.Attól aztán nem lesz egy perc nyugalmad sem!Persze a lakástulajdonosok sosem fogják bevallani, hogy a házban szellem van.
2012. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban a saját megérzéseidre. Ha egy lakásban már az első pillanatban nyomasztóan érzed magad, akkor az a lakás valószinűleg nem felelel meg a céljaidra. Nem pont a szellemek miatt. Más ember viszont éppen hogy jól érezné magát ugyanabban a lakásban. (Mert az ő személyiségéhez, világnézetéhez talán jobban illik a hely).


Ha meg amperszag van akkor az inkább elektromos hibára, vezeték túlterhelésre utal, nem kell benne szellemet látni.


Amit nézz meg az a szomszédság. Ha nem tudod miért olyan feltűnően alacson az ár (ugyanazon környéken belül is) akkor valszeg valamelyik szomszéd alpári paraszt, esetleg fűrészüzeme van a garázsban, reggel 6-kor nyír gyepet stb.

2012. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!