Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen modszerrel lehet...

Milyen modszerrel lehet megtudni azt, hogy a masik mit erez irantam?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 12:40
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
24 vagyok, o meg 26
2012. jún. 29. 14:57
 22/46 Tom Benko ***** válasza:
49%
A tarokkos hazudik, ha rá hallgatsz, tönkre fogja tenni az életed!
2012. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Persze nem tudhatom, de szerintem a srác egyszerűen csak nem akarja feladni egyik barátnőjét sem. Addig fog rohangászni köztetek, amíg csak megteheti. Nem őrlödik, hanem válogat, vagy tobzódik. Én is azt mondom, felejtsd el, és ne higgy el mindent, amit nagy kutyaszemekkel mondanak neked.
2012. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
mért mondod , hogy hazudik? de jó , tudom, ha végiggondolom, nincs ennek így értelme, csak szerettem volna valami módszert, ami alapján biztos lehetek abban, hogy mit érez, aztán úgyis eldontom, hogy megéri e vagy sem.de már zavaros az egész, azthiszem tényleg hagynom kellene ezt az ugyet.ám koszonom a válaszokat.
2012. jún. 29. 15:00
 25/46 Tom Benko ***** válasza:
32%
Mert valótlanságokat állít minden alap nélkül. Egyébként én is hagynám a francba az ilyet. Ha most ebben nem tud dönteni, akkor később hogyan várhatnánk el tőle, hogy esetleg komolyabb problémában képes legyen.
2012. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
51%

Én kielemeztem a zokniszagom kristályenergiáit, és kiderült, hogy van egy harmadik nő a képben, aki hamarosan elcsábítja, veletek csak játszik.



Kb ilyen kaliberű a kérdés.

2012. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
egy harmadik no??? jaj ne..
2012. jún. 29. 15:15
 28/46 Smartguy86 ***** válasza:
47%
24 és 26 évesek vagytok? Nem gondolod, hogy ennyi idősen (érett, felnőtt emberként) kicsit gáz ezt így csinálni? Főleg ezoterikus magyarázatot várni a kérdésre? Megbocsátható lett volna a dolog, ha tényleg tinik vagytok, de ez... Többet nem tudok írni erre, mostmár tényleg jöhetnek a jósok meg a tarottosok, talán nekik hiszel, mert az ész nem hat a problémádra látszólag...
2012. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
23%
Kikérem magamnak, hogy hazugnak nevezzen engem bárki is! 12 éve jósolok, ez a hivatásom, a munkám az életem, a hobbim!! Nem muszáj hinni benne, de ha nem hiszel, akkor észre se vegyél!
2012. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 Smartguy86 ***** válasza:
32%

#29 - Ha én 12 éve az orromat túrom és a fikából jósolok, akkor annak lesz hitele???? Csak mert kb. ilyen érvelésed volt ez a mostani. Ha mutatnál tudományosan igazolható bizonyítékot, ami kétséget kizáróan bizonyítja, hogy van létjogosultsága a jóslataidnak, akkor azt mondom rendben.


Csak egy megjegyzés volt.

2012. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!