Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrég váltottam nőgyógyászt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég váltottam nőgyógyászt és ugy érzem vonzodom hozzá szexuálisan! Nagyon közvetlen velem de nem tudom hogy azert mert én is bejövök neki vagy mert ilyen tipus minden paciensével! Milyen modszerrel tudnám megtudni hogy ő hogy érez irántam?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal tegyél le róla, még a szirupos sztorikban sem működik az ilyen viszony, nem tudom hogy jutott ilyen baromság az eszedbe, különben is tiltja az efféle kapcsolatot az orvosi eskü!
2008. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval!
2008. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valószínűbb hogy mindenkivel ilyen. Gondolj csak bele: ha goromba lenne mint a pokróc, a nők nem mennének hozzá többé. Szerintem győzd le a vonzalmadat, vagy keress másik dokit. Különben igen kellemetlen helyzetbe kerülhettek.


Amúgy meg ha beszélgetsz vele kicsit, akkor kiderítheted hogy pl. nős e, vagy van e családja, ilyesmi. Ebből is sok minden kiderülhet számodra.

2008. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
igaza van elöttem szoloknak, viszont anniyval kiegésziteném, hogy végülis ha összejösz vele, akkor sem kel megszegni az orvosni esküt, mert max válltasz orvost, vagy még azt sem kell mert akkor megvizsgál otthon. mért szerintetek a nőgyógyászoknak nincs feleségük? azt már csak nem tiltja az orvosi eskű hogy a nőgyógyászoknak ne legyen barátnőjük, szal serintem nem kéne letenned róla ha tényleg tetszik, kérdezzd meg tle nins e kedve elmenni veled valahova? hidd el nem ciki ha egy nő kezdeményez, és fiú vagyok és inkább örülni szoktam neki, menjetek el valahova beszélgessetek és ha összejöttök maximum válltasz orvost és kész, nem olyan nagy ügy orvost válltani, bár szeirntem nincs benne az az orvosi eskübe hogy a abrátnőjét nem vizsgálhatja meg viszont azért adok igazat az első két hozzászolonak mert az viszont tényleg benne van hogy orvos beteg kapsolatg nem lehet de szerintem ettöl még megvizsgálhat otthon is, azt nem tiltják.
2008. febr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi az üziket!Azt irtam hogy szexuálisan vonzodom hozzá tehát nem akarok komoly kapcsit csak hogy jol érezzük magunkat ha néha talizunk!Lehet egy doki kedves persze ezért is járnak hozzá jopáran viszot én ugy érzem hogy közvetlen velem és nem tudom hogy ez dokiknál normális e?Nem szeretném elhivni sehová nem azért mert gyáva vagyok hanem mert elöbb kéne v.mi konkrét jel amiböl tudhatnám hogy ő is ugy érez e mint én!Csak nem tudom hogy deritsem ki!
2008. febr. 13. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

jah értem. akor viszont félre értelmeztem a kérdést bocsi.

szerintem akkor csak beszélgess vele sokat elöb utobb csak mond valamit amiből kiderül hogy ő mit gondol. de ha tényleg csak leakarsz vele feküdni és megis történik azzal tényleg megszegi az orvosi esküt és kiis rughatják érte. tehát jobb ha ezt alaposabban átgondolod.

2008. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De nem tudom miröl beszélgessek vele orvosi dolgokon kivül!?Szeretnék v.mi jelt adni felé ami nem tul rámenös viszont sejtetős lenne csak nem tudom hogy mit es hogy kéne!Ezert kértem a segitségetek!Ha magánrendelöbe járok és kettönk között maradna a dolog akkor nem tudnák kirugni nem!?
2008. febr. 14. 11:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess egy kicsit őróla is. Ha nem akar, akkor egyértelmű, hogy NEM vonzódik hozzád. Kérdezheted feleségről, barátnőről (mármint, hogy van-e) és gyerekről is.
2008. máj. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az orvosi eskü dolgot úgy szokták megoldani, hogy ketten összefognak, és mind2 a másikhoz járatja a feleségét. Így nem is idegen vizsgálja, meg kölcsönös is.
2014. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!