Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nyugtalan vagyok a felemelkedé...

Nyugtalan vagyok a felemelkedés miatt, ugye nem fog meghiúsúlni?

Figyelt kérdés

Régóta várom, hogy felemelkedjek ! Már nagyon várom azt az időt amikor magasabb rezgésben fogok létezni. Ez a világ nagyon kicsi számomra.


A gond az, hogy semmit nem érzek belőle egyelőre. Felesleges aggódnom ? Túldramatizálom magamat ? Nem érzek semmilyen spirituális felemelkedésre utaljó fizikális jelet sem, miért van ez?


2012. júl. 3. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

> Régóta várom, hogy felemelkedjek !

Szerintem itt az ideje, hogy megtanuld elválasztani a valóságot a fantáziától.

2012. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
De meg fog hiúsulni. Sajnálom. Sokakkal egyetemben maradsz a fizikai síkon, a fizikai testedben, a materiális világban.
2012. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Milyen spirituális felemelkedés b*azdmeg? A lelkedet saját magadnak kell megváltanod meditációkkal, jógával és egyéb gyakorlatokkal.
2012. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Beszorult a pukika?
2012. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez azért lehet mert csak egy médiafogás volt ez a felemelkedés, amit valaki azért talált ki, hogy jó nagyot profitáljon belőle. ez meg is történt. Sőt, sokan mások is nagyot kaszáltak a dologgal. De a legnagyobbat akkoris a kitalálója akasztotta le nagy valószínűséggel.
2012. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Panda Péter ***** válasza:
74%
irigylem a problémát.
2012. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Haggyátok már igenis van ilyen amiről beszél.

Test nélküli utazásnak hívják és már velem is történt.

Bár én az egészből annyit éreztem hogy ilyen nagy fényesség meg nagyon gyenge voltam mikor felébredtem.

Szerintem ha át is élnéd nem olyan lenne mint várnád...

2012. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Ha meg lebeni vagy levitálni szeretnél akkor meg bocs nem valószinű hogy fog sikerülni
2012. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

68%


ez a szerencsétlen kérdező nem fizikai felemelkedésről beszél, hanem az ASCENSION magyar változatáról.

2012. júl. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
59%
remélem sikerülni fog mert veled is csak többen vagyunk a földön
2012. júl. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!