Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti hisztek Bloody maryben?

Ti hisztek Bloody maryben?

Figyelt kérdés
Szóval mióta elkezdtem olvasni ezt a gyakorikérdések ezotéria rovatát Bloody Maryről azóta nem merek este tükörbe nézni 10 után. Akár hányszor bemegyek a fürdőbe lesütöm a szemem hogy véletlen se nézzek a tükörre mert félek hogy olyat látok benne amit nem kéne. Hisztek benne vagy valaki próbálta már megidézni? Ha igen mi történt?
2012. júl. 7. 16:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nagy M hisz ez a neve Bloody Mary=Véres Méri.......................Sose lehet tudni h mi igaz és mi nem...
2012. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátom, te megzakkantál:D

Ugyan már, ez az egész ezo téma szarság. Szerinted ha este 10:01-kor a tükörbe nézel akkor kikaparják a szemed??? :D

Ez egy hülyeség, nem is akármekkora.

2012. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megcsináltam, mikor hallottam ezt a baromságot. Megmondom mi történt. Semmi :D Viszont ahogy látom, sok ökör hisz benne.
2012. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
csak azért mert többen mesélték (nem csak nekem) hogy valakinek megjelent de nem személy szerint hanem ugye mikor gyertyát meg gyújtották a rituáléhoz és mire kimondták harmadjára is h bloody mary a gyertyák lángja kialudt..és gyors felkapcsolták a villanyt. utána nem volt semmi de ez épp elég sztem.
2012. júl. 7. 17:18
 5/19 anonim ***** válasza:
jaaa, hogy mesélték. akkor tuti úgy van :D
2012. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
szellemek alapból léteznek ez biztos. van jó és rossz. Bloody Mary meg hogy szellem-e vagy ki na azt nem tudom
2012. júl. 7. 17:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Biztos az, amire van bizonyíték. A szellemek létezését még egyetlen tudomány sem bizonyította. :)
2012. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

A Bloody Mary egy városi legenda ami röviden a következő:

Ha valaki odaáll a tükör elé és háromszor kimondja, hogy Bloody Mary (fonetikusan: blodi méri) akkor, Bloody Mary eljön érte és kikaparja a szemeit avagy meghal, a legendának sokféle változata terjedt el az évek során, úgy 50 darab biztos van, ugye szájról-szájra terjedt és így változott kb, mint a magyar népmesék.

Hogy ki is volt Bloody Mary nehéz megmondani...egyesek azt mondják, hogy Szűz Mária... más találgatások szerint, ő maga a sátán lánya, felesége...testvére.. sok verzió van.


A legendát emelett sok néven emlegetik, főleg a fentebb írt szájról szájra terjedés által, legismertebbek: Bloody Bones, Hell Mary, Mary Worthington, és Mary Jane.


Megidézéséhez, két dologra van szükség, egy tükörre sötét szobával és előtte ismételgetni egy szöveget sokszor, a legelterjedtebb és legismertebbek:

?Bloody Mary,? ?Kathy gyere elő,? ?Bloody Mirror,? és ?Bloody Mary nálam van a csecsemőd.?


Magyar fordítása: Véres Mária, de nem összekeverendő: VIII. Henrik lányával aki véres kezű volt ugyan (kegyetlen módszerekkel akarta visszaállítani a katolicizmust Angliában) de semmi köze a Bloody Mary legendához!


Az italról mellesleg: Sokan hiszik, hogy a Bloody Mary, a fiatalon kivégzett skót királynő, Stuart Mária után kapta a nevét. Nos, ez nem igaz. Az ?italok királynőjét? I. Mária, angol uralkodó után nevezték el, Bloody Mary ugyanis az ő gúnyneve volt.


Mindenhol a Földön előszeretettel játszák a gyerekek, ilyen ottalvós bulikon, egymás bátorságát teszik vele próbára, természetesen. Ez a "Bloody Mirror" játék.

A legenda szerint Bloody Mary a körmeivel megtámadja azokat akik megidézik, vagy addig kísérti az áldozatot, ameddig az fel nem adja és öngyilkos lesz, de vmikor csak megjelenik a tükörben majd eltűnik, Bloody Mary emelett képes örökre a türöbe zárni.

Egyesek szerint az ártatlanokat nem támadja meg.

Szerintem NE Próbáld ki!!! Hallottam olyanokat hogy, egy lány TÉNYLEG meghalt emiatt!!! (1. VÁLASZOLÓ)

2012. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Én biztos,hogy sose fogom kipróbálni,hisz nappal is alig merek már belenézni a tükörbe,de az nagyon érdekes lenne ha csak úgy meg lehetne idézni és kijönne a tükörből.. nos ez abszurd,.. de ennek ellenére a félelem bennem van, meg szerintem a legtöbb emberben is!
2012. júl. 7. 21:01
 10/19 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hiszek, mivel személyesen ismerem.Egy szadista napközis tanárnő volt, még a 80-as években.Vérvörös, hosszú körmökkel járkált és előszeretettel csípkedte és más egyéb módon bántalmazta a tanulókat.A második neve Mária volt.Amit mondhatunk akár Mary-nek is.
2012. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!