Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan, aki angyalmágia...

Van itt olyan, aki angyalmágia képzésen részt vett?

Figyelt kérdés
én nemrég kezdtem el, de nem nagyon tapasztaltam változást.nektek bejött? mik a tapasztalatok? valóban válaszolnak az angyalok? akármit kérdezhetek tőlük?
2012. júl. 8. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kolbász.
2012. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én igen, hívtam is párat akik úgy néztek ki, mint az Axe reklámban. Azóta a városunkat elpusztította egy tűzeső! =(
2012. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsizsik666 ***** válasza:
Én csak azt tudom erre mondani, hogy rendszeresen vásároltam egy ezoterikus boltban, ott volt egy nő, olyan 30 körüli, és az beszélt mindig az angyalmágiáról, meg hogy bogyókat szed szóval, inkább elhúztam onnan. Gondolom milyen hatásos, ha gyógyszereken él. Valamint egy csávót ismerek, aki komoly pénzekért gyógyít meg ilyen angyal kommunikációval foglalkozik, tanfolyamokat szervez, első alkalom "csak" 35 ezer, szóval, nekem nem hiteles ez így.
2012. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne szórakozz vele, a legveszélyesebb műfaj az angyalmágia...csakmert a bukott angyal is angyal...nagyon kell hozzá tudni, hogy felismerd a külömbséget, én nem javaslom, próbálkozz mással.Ismerek olyanokat akik belemásztak ebbe, tudás, tapasztalat nélkül, csúnya vége lett.
2012. júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!