Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismertek hasmenéses rontást?...

Ismertek hasmenéses rontást? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tehát a barátom öccséről lenne szó. Az anyja nagyon goni vele mostanában és hát intézetbe akarja tenni. Azért akarja, mert nem tanul meg ilyen hülyeségek, de amúgy full normális a srác. Szegény tökre fél, hogy mi lesz ha az anyja hazamegy ( mert am mindig dolgozik és a gyerek egyedül van otthon, de ezt az anyja nem tudja, mert az apjánál kéne lennie, de az apja meg le se szarja, szal otthon maradt) mert fenyegeti az intézettel. Az lenne a kérdésem, hogy van-e valami jó szaftos hígfosós rontást az anyjára, hogy ne tudjon felállni a wcről és így ne tudja elküldeni. Nagyon fontos lenne, mert a srác nagyon fél. Köszönöm előre is a rontásokat meg esetleg a fikázó komikat, mert tudom, hogy lesz az is:D

2012. júl. 9. 02:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tudok egyet, de figyelmesen kell követned minden lépést. Tehát először is a célszemélyt körbe kell ugrálnunk. Aztán egy jó nagyot a hátsó fertályára kell csapnunk, hogy az ott lévő szőrzeten lévő apró homepatív részecskék zenünkön ragadjanak. Miután ez megvan a kezünk be kell kennünk síkosítóval, hogy abba éljenek tovább eme becses részecskék. Ha ez is megvan egy műpéniszt kell elővennünk, és azzal háromszor homlokon vágni magunk, majd azt mondani: Hakaki, Hanemkaki, FosiFosiFosi! Aztán gyorsan a WC-be bele kell dobi a műpéniszt, és ötször rácsapni a WC tetejét. Remélem segíthettem.


UI.: tudok egy WC-elnyelős átkot, ha szükség lenne rá.

2012. júl. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Salx Narval ***** válasza:
100%
A rontások közül, talán a gyomorrontást ajánlanám figyelmedbe. Kiegészítő szerként a ricinust és a keserűsót ajánlom, akár kombinálható is, tuti a dolog, 1-2 óra elteltével. Amúgy gratulálok nektek, ezt kell csinálni anyátokkal, remélem nektek is hasonlóan, hülye és kreatív, gyerekeitek lesznek majd.
2012. júl. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennél a kérdésnél nagyobb marhaságot rég olvastam
2012. júl. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

bírom az ezot-t.


"Kiegészítő szerként"


Én is tudok olyan rontást, ami hashajtóval kiegészítve hatásos, annyi a különbség, hogy az nem természetes anyag.

2012. júl. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Elmész veszel hashajtót, az illető személynek beleteszed az italába. Közben kántálsz varászszavakat és 2-szer beleköpsz a poharába.
2012. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Attól hogy megfosatod csak még mogorvább lesz. Emellett teljesen meg vagy huzatva hogy ilyesmiken agyalsz?
2012. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja igen. A hasmenésbe akár egy nap alatt is bele lehet halni. Csak szólok ha esetleg nem tanultál volna biológiát.
2012. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem tudjuk mit csinálunk, nem akarjuk, hogy intézetbe menjen a gyerek mert mint mondtam az anyja nagyon GONOSZ mostanában. És am igenis kreatívak vagyunk:D Mert érkezett eddig 7 válasz 1 délelőtt alatt:D Jöhetnek még, mert nagyon tetszenek az eddigi ötletek:D
2012. júl. 9. 12:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudnátok mit csináltok nem kérdeznétek gyiken. Ha kreatívak lennétek, szintén nem kérdeznétek gyiken.
2012. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nézd már mennyire elvan szállva magától a gyerek (kérdező). Asd el magad.
2012. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!