Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van itt olyan egyén akinek,...

Van itt olyan egyén akinek, sikerült valamilyen mágia, vagy okkultizmussal kapcsolatos dolga?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a nem hétköznapi akár természetfeletti dolog.Esetleg látott szellemet, vagy hasonló.
2012. júl. 16. 23:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem semmi különös, csak a telekinézis megy.
2012. júl. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zsizsik666 ***** válasza:

Én, többedmagammal, szóval, mi csak kétszer láttunk szellmet. Csak testen kívüli élményben volt részem ezen kívül. azt álmodtam, hogy vennem kell kaparós sorsjegyet és nyertem, de sajnos csak 500 ezret.

Természetfeletti dolog: sajnos csak a findzsák repültek le az asztalról, mielőtt meghalt a rokonom. Jó findzsák voltak, és nekem kellett fizetni, mert rámkenték, hogy miattam van, mert én foglalkozok ilyen dolgokkal. Azóta rosszul vagyok a findzsák látványától.

2012. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Amikor hasmenésem van, akkor a "Szabadíts meg a gonosztól" mondat mindig segít rajtam könnyíteni :D De vigyázni kell, mert a szag odahívja a dementorokat.
2012. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy időben engem is érdekelt ez a dolog és kipróbáltam néhány dolgot és egy kísérletem sikerrel járt (többszőr is megismételtem) Egyszer kerestem a francia-kártya paklim, de csak a paklihoz kapott játékszabályzatot találtam és amikor megfogtam olyan érzésem volt mintha húzna valami, lassan elindultam a húzott irányba és meglett a kártya ELSŐRE! Gondoltam csak véletlen, de próbáljuk meg megint. Öcsémmel elrejtettem egy tárgynak az egyik résztét a másik darabja nálam maradt és követve az érzést megtaláltam megint nem elsőre, mert amikor a közelébe értem annyira izgatott lettem hogy mindenhol bizseregtem.


Ebből vontam le azt a következtetést, hogy minden tárgynak van aurája ami egy kis időre rátapadhat egy másik aurára és vonzzák egymást.

Lehet hülyeség, de nekem mind a mai napig bevált tárgy keresési megoldásom.

2012. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zsizsik666 ***** válasza:
Kloppi, ez tök jó! Meg a telekinézis is. Nekem meg már megint csak ilyen apróságok vannak, hát szégyen ez, hogy csak ennyit sikerült elérnem :/ Jó meg ilyenek, hogy mások halálát megérzem. De sokra megyek vele. :/
2012. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Igen, van.
2012. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Tinikoromban barátnőkkel "szellemet idézgettünk". Aztán egyszer túl jól sikerült.

Azóta is bánom.. Úgyis hiába mondom, de ne próbálkozzatok ilyesmivel.

2012. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akinek ennyire mennek ezek, belemennének, hogy egy teljesen független kísérletben is kipróbálják, vakteszttel? :)


Pl a telekinézises válaszoló, egy kísérletben benne lennél?


A telekinézis teljesen egyszerűen tesztelhető - egy szobában lebegtess tárgyakat (persze nem otthon, hanem előre ismeretlen helyszínen, egy egyetemi osztályteremben, ami véletlenszerűen lenne kisorsolva). Ez szerintem egyszerű teszt - viszont fura módon még sohasem sikerült egyetlen egy embernek sem ilyen körülmények között dolgokat mozgatnia :)

2012. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj, hozzátenném, hogyha valaki kétszer el tudná végezni kontrollált (természetesen nem részrehajló, tehát nem lenne rögzítve a mozgatandó tárgy, de nem is lenne könnyítve, a természetes erőhatásokat kivéve)) körülmények között, tekintélyes pénzösszeget kapna (jelenlegi summa érte 250.000 font) :)
2012. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pár dolog megy, pl. dolgok eltüntetése. 1 korsó sört természetfeletti gyorsasággal el tudok tüntetni.
2013. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!