Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan woodoo (Vudu)...

Van olyan woodoo (Vudu) mágia, amivel egy bizonyos személynél elérhető szexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Régóta szeretek valakit, többször is próbálkoztam nála párkapcsolattal,de sajnos nem jött össze...Szerettem volna szerelmi kötést csinálni,de azt hallottam róla h elég veszélyes lehet,főleg arra aki végzi a varázslatot, és elég bonyolult is,legalább is amelyekről olvastam,ezért inkább letettem róla...de nagyon hiányzik, és legalább egy alkalmi szexet szeretnék elérni nála(bár hülyén hangzik,de úgy érzem akkor könnyebben túl tudnám tenni magam rajta)

Ha megoldható valamilyen mágiával,akkor légyszi írjátok már meg nekem. Köszi.



2012. júl. 13. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Miért akarsz magadhoz láncolni valakit aki MÁSSAL talán boldogabb lenne mint veled valaha.... ja és önszántából. Te egy nagyon önző ember vagy!!!!!!
2012. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem törődsz bele, hogyha nem jön össze?-.-' Ne legyél már valakinek a megszállotja, mert az sosem vezet jó irányba...:) Másrészről szerinted aki tapasztalt Woodoos, annak az a legjobb időtöltés, hogy a 14-15 éves gyereknek segítsen kötés szerűséget létrehozni?o.O Gondolkozz már...Senki nemfog neked azért segíteni, mert egy önző ember vagy :)
2012. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha önszántából nem kíván veled kapcsolatot létesíteni, akkor hiába varázsolsz, max egyszer lefekszik veled, és akkor mindkettőtöknek rosszabb lesz.

A wudu mágiát felejtsd el, egyáltalán nem erre használandó!

Gyújts egy piros gyertyát, koncentrálj a kérésedre, lehet, hogy segít.

De ha nem , felejtsd el.

2012. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha önző ember vagy a sötét erőket hívd segítségül, és ezt a kreol marhaságot elfelejted.

Basch Jenő

mágus

2012. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
sOhasem szeretted a kiszemeltet. Az igaz szerelem ugyanis önzetlen, a saját érdekedet hátratéve az ő érdekei élveznek elsőbbséget. Mondogasd ezt: azt szeretném amit ő is. és nem fordítva.
2012. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mágia fedőneve: ALKOHOL.
2012. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van 1 jó erős mágia, alkohol a neve.
2012. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.

Nem mondod???

[link]


6. voltam....:)

2012. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!