Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell szerelmi kötést...

Hogy kell szerelmi kötést csinálni? Nem érdekel más

Figyelt kérdés
Nem az fog érdekelni hogy nincs jogod ilyet tenni vagy mond el neki vagy hasonló dumák. Engem az érdekel hogy kell csinálni. Előre is köszönöm válaszaitokat. :)
2012. júl. 21. 16:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Ahhoz képest milyen súlyú dolgot kérsz eléggé követelőző vagy...
2012. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem követelőző csak nem azért írom ki a kérdést hogy ilyen válszokat kapják. Szeretném még tudni hogy kell csinalni
2012. júl. 21. 16:41
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudod hogy mi az oka amiért nem szabad csinálni, akkor már tudod azt is hogy hogyan kell csinálni. Szoros az összefüggés.
2012. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy kell csinálni. Próbáltam rákeresni itt gyakorin de minden hová azt írják ez helytelen stb nem erre vagyok kiváncs h milyen helytelen
2012. júl. 21. 16:46
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Akkor tehát nem tudod miért nem okos ötlet ilyet csinálni?
2012. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Jó akkor mond el mi ért nem jó ötlet utána még hogy kell. De nem akarom megcsinálni van barátom. Csak anyit kérdeznek itt róla Gyik-On hogy szeretném megtudni :)
2012. júl. 21. 16:53
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem tudod, az pont jó, mert így nem tudod kikövetkeztetni, hogy miként lehet. Elég ha annyit tudsz, hogy nem csak annak lenne rossz, akire használnád, hanem neked is, méghozzá eléggé. Nem láttam és nem is hallottam még olyan esetet ahol jól sült volna el a dolog:)
2012. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Shut up bitch!
2012. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%

Igaza van rejtelmesrengetegnek!

Keress utána a neten, ha annyira akarod, és nem tudunk lebeszélni, de az, hogy meg fogod szívni, az olyan biztos, mint ahogy én itt írok!

Meg tudod csinálni, de az életed úgy tönkre fog menni, hogy csak kapkodod majd a fejed, és azt sem fogod tudni, hogy hogy jöjj ki belőle.

A rossz hír, hogy olyan károkat fog okozni, amik sokszor gyógyíthatatlanok.

Nem karma, meg "következő élet", MOST!!!! fogod visszakapni, méghozzá sokszorosan, amit teszel.

Nem lesz nyugtod, nem lesz egy ép pillanatod se!

A szerelmi kötés FEKETE MÁGIA, annyiszor írták már, és szomorú, hogy nem hiszik el!


Ez, amire készülsz Kedves Kérdező, ez a legfeketébb mágia, rontás, ha úgy tetszik, és akármennyire naiv is vagy, a következmények elől nem tudsz kibújni.


A szerelmedet se kapod meg, csak ideig óráig, a te életed pedig tropára fog menni.


Már írtam egyszer, nem emlékszem már melyik kérdéshez, hogy láttam ilyet.


Láttam, hogy valaki bevonódott a mágiába, és az élete azóta egy romhalmaz, róla nem is beszélve, aki szerintem csak idő kérdése és a zárt osztályra kerül.


Ha ezt akarod, csináld!


Csak később ne csodálkozz, ha tönkremegy minden körülötted!

2012. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Például az is tönkremegy akire alkalmazza a szerelmi varázslatot. Testileg lelkileg összeomolhat. "Szerencsére" nem sokan képesek elég jól megcsinálni a dolgot. De ha gyenge a kivitelezés, az is bajt okoz csak.
2012. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!