Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kell szerelmi kötést...

Hogy kell szerelmi kötést csinálni? Nem érdekel más

Figyelt kérdés
Nem az fog érdekelni hogy nincs jogod ilyet tenni vagy mond el neki vagy hasonló dumák. Engem az érdekel hogy kell csinálni. Előre is köszönöm válaszaitokat. :)
2012. júl. 21. 16:22
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ha beírod a googleba rengeteg változatot fogsz kapni hogy kell csinálni, meg beszámolókat is olvashatsz
2012. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 sajt089 ***** válasza:
hajjjajjjj, én is próbáltam mindenféle nőiportálos baromságot, igazából ezek szerintem semmit nem használhatnak. mikor kicsi voltam én is csinálgattam ilyesmiket de sose jött be. engem is érdekelne hogyan kell csinálni, de nem a szerelmi kötés! nem akarom hogy egy másik embert az akarata ellenére valami nem evilági energia hozzám láncoljon...keresek én is választ egy hasonló kérdésre, de engem inkább az érdekelne, hogy milyen varázslattal terelhetném vissza az illető személyt magamhoz. konkrétan az én gondom az hogy az illető akármennyire is tudom és érzem hogy érdeklem, vonzódik, akar velem lenni van valami amitől fél. anyukám mindig azt mondta a félelmeink 95%-a nem létezik a maradék meg lehet hogy valós de nem megoldhatatlan. nos ez a srác is inkább a "jaj ha lekötöm magam megszűnik az életem..." kategória vagyis fél. én arra akarok megoldást a mágián keresztül hogy hogyan, mi módon lehetne a félelmeit velem kapcsolatban feloldani, szeretnék még egy sanszot adni ennek, de ahhoz az kéne hogy ő is akarja. tud valaki erre valami praktikát? (mágiára gondolok kizárólag)
2012. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Won ***** válasza:
24%

Szia:)

Lehet, hogy le fogsz hurrogni, de igazuk van az előttem szólóknak. Amíg nem érted meg a hátterét, mikéntjét és hogy miért vannak ellene ellenvetéseink, addig úgy se fogod tudni megcsinálni. És ez talán nem is baj. De ne legyél ideges!

Ha igazán szereted, akkor belátod, hogy nem teheted tönkre az életét. És tudom, hogy igazán szereted, mert ha nem így lenne, akkor nem kérnél ilyet. :)

Az idő sok mindent megold és a szavaknak csodás ereje van.

Egy meghitt beszélgetés csodákra képes. Egy vacsora, vagy ilyesmi. És ne mond, hogy úgyis nemet mondana. Egy esélyt mindenki megérdemel(még többet is). Szóval fel a fejjel.

"Lágy tekintet, érintés

kevés szó és figyelés."


Légy Áldott! :) Won

2012. júl. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

néhány rosszszándékú ember elmondhatja neked, de a következményeket nem szokták elmondani.


A következő életedben szexuális rabszolga leszel. vagy iszonyat pocsék szerelmi életed lesz. Ez a velejárója.

2012. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

A srác/csaj reggeli kávéjába 3csepp vér a gyűrűsujjadból és az óramutató járásával ellentétesen keverd meg 3x.

Ha fel akarod oldani mindent fordítva (jobb kéz, órával megegyező...)

2012. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!