Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nemrég olvastam ezt valahol a...

Nemrég olvastam ezt valahol a csillagjegyemről és nem értem miért? (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

azt olvastam hogy a halak jegyűek tartsák magukat távol az okkultizmustól és nem értem miért?!

mert én halak jegyű vagyok de érdekel az okkultizmus

talán valami bajom lehet ebből?

hozzá értők válaszát kérném!!!!!!!



2012. júl. 22. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
általánosságban a halak elég befolyásolható jegy , könnyebben válik pl szekták tagjává.
2012. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
ne olvass össze minden szart.
2012. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezekhez nem lehet érteni! Szerintem akkor jársz a legjobban, a sem az okkultizmusban, sem a csillagjegyekben nem hiszel. Ezek nélkül is rendkívül érdekes a világ...
2012. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
én is halak vagyok. márpedig én hiszek a szellemekben démonokban angyalokban és minden ilyenben. tapasztalatból tudom hogy vannak. mágiázni is szoktam és imádom :)
2012. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Követelem szociológiai felmérés kezdeményezését az MTA-től azért, hogy statisztikát készítsenek az idősotthonok kötögető köreinek a tagjai milyen csillagjegyűek. Nem létezik, hogy mindannyian Halak! Habár, szekta... tényleg!
2012. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!