Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet a vérszerződést...

Hogyan lehet a vérszerződést felbontani?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel anno csináltunk egy vérszerződést (szerelmesek voltunk). Megvágtuk magunkat, összeérintettük ott ahol vérzett, belecsepegtettük borba és ittunk belőle mind a ketten. Hogyan lehetne ezt felbontani?

2012. júl. 22. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Ez nagyon jó ötlet volt.

Mond, ti hülyék vagytok?

2012. júl. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy csak úgy lehetséges a felbontás hogyha egyikőtök meghal.
2012. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez most komoly? nem azért, csak kérdezem. mert mi történt, hogy fel kell bontani?
2012. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy hülye voltam. Első szerelem. Azért akarom felbontani, mert szakítottunk. Igazából azt vettem észre, hogy ő rátalált másra, nekem viszont nem akar összejönni a következő szerelem. Kapcsolatom volt azóta, de egyik sem volt valami igazán említésre méltó.
2012. júl. 22. 20:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyat csináltam, hogy ismét megvágtam magam ott, ugyanazzal amivel először és mondtam, hogy ezennel felbontom. Az is eszembe jutott, hogy lehet amiatt nem akar összejönni, mert az életem más területén minden rendben van. Ösztöndíjat kapok, csapatkapitány vagyok, tényleg minden rendben van ezen kívül. Ti hisztek ebben? Mármint, hogy nem lehet minden tökéletes?
2012. júl. 22. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen hatásai vannak a vérszerződéseteknek rátok nézve? Van bármilyen hatása? Mert ha nem, akkor létre sem jött. Ha van, akkor fel lehet bontani, de lehetőleg ne használjátok hozzá a véreteket. Az egy nagyon nem jó ötlet.
2012. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki nem csinál vérszerződést. Egyébként csak beképzeled magadnak h nem működik..
2012. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A vérszerződés a Ptk. alapján szóban kötött szerződésnek minősül. Bár nem specifikálod, hogy miben állapodtatok meg, tehát lehet hogy csak ráutaló magatartás.

Mivel a kettőtök közötti kapcsolatnak vége, így (ráutaló magatartás megint csak) a szerződésnek is vége.


Persze, ha kételyeid vannak, akkor indítsd polgári pert a szerződés érvénytelenségének kimondására.

2012. júl. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet igazatok van abban, hogy csak bemeséltük magunknak és inkább a tudatomban kéne változtatni ezen. Jót röhögtem a polgári peren :D Tetszett!
2012. júl. 23. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!