Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezeket ti elhiszitek?

Ezeket ti elhiszitek?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdésben angyalokról meg démonokról szó és annyi mindent leírtak, hogy teljesen nevetsélgessé vált az egész !


"05.31 nem vagyok hitetlen :)) de tudom hogy milyen mocskos lények ezek és igen is léteznek. :)) én látom minezt engem bökdösnek meg egyebek (nem részletezem) és ahogy észreveszem hogy megjelenik egy Mihály arkangyalt hívom segítségül :))"


"Akkor felvilágosítalak, hogy Mihály arkangyal halott, Lucius Dragonwolf Főpap ölte meg."


Ezek honnan veszik hogy léteznek ilyen lények, azt megvégképp hogy ki őlte volna meg ? A többi sületlenségről nem is beszélve.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


2012. júl. 24. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítom hogy neked feltünési viszketegséged van.
2012. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a főpap egy Reptoid volt, benne van a nevében hogy Dragon, azaz a draco csillagképből való. Mihány arkangyal pedig egy Plejádi uralkodó és mivel elmentek innen a Plejádok Jézus születése után, így nem őlhették meg a Reptoidok.


2014-ben amikor ide érkeznek a Plejádok és a Reptoidok leigáztak minket, sor kerül a bibliai végső háborúra jó és rossz között. Akkor eldől ki uralja majd a földet. Plejádok vagy Reptoidok.

2012. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
O.O aztak*rva...
2012. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És utána kezdődik az Új Galaktikus Köztársaság története.
2012. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
jézusom, mennyi hülyeség.
2012. júl. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Won ***** válasza:
oO? :O hova kerültem.....
2012. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés. A démonokról szóló marhaságához pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy akit a sötétség vakít meg, az hamis.
2012. júl. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!