Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akik azt állítják, hogy...

Asdyxcqwe kérdése:

Akik azt állítják, hogy képesek használni valódi mágiát, azok honnan tanulták, hogyan gyakorolják és mire használják? Szándékukban áll továbbadni ismereteiket?

Figyelt kérdés
Akik unalomból írkálnak ide olyan válaszokat, amik feleslegesek, spórolják meg az erőfeszítést, és hagyják a fenébe, mert nem érdekel. Ha mégisincs életük, és ezzel pazarolják az idejüket, akkor legalább valami tényleg vicceset írjanak, ne valami Harry Potter és hasonló lejárt szövegeket :)

2012. aug. 2. 01:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nem teljesen más, de egy kicsit valóban más. De egyik sem egyszerű feladat.
2012. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem igazán arra lennék kíváncsi, hogy mi a két oldal egymásnak szánt üzenete :) De legalább már találtam hasznos információkat, köszönöm:)
2012. aug. 2. 14:08
 13/28 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésedre a válasz az, hogy a könyvek a barátaid. Persze nem kell mindent elhinni ami egy könyvben le van írva. Csak gondolkozni rajta.
2012. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 homo ludensz ***** válasza:
Ha megjegyezhetek némi dolgot,a mágus a saját testét iskolázza és kezdetben önmagában végez sávos energiakoncentrációt(torlaszt) általában egy jó cél érdekében.Például egy beteg ember életének elviselhetőbbé tétele céljából. Olyan beidegzett formulákat mint megrontás és hasonló badarságokat el kell felejteni. Egy energia létezik az univerzum energiája és ezt különböző technikai felkészültséggel ki lehet nyerni s dolgozni vele. Nevezhetjük ezt mágiának és az ezotéria különböző megnevezéseit használva mint eszközt és az energiát is az a lénye hogy megfelelő tisztelettel hozzá felnőve fogadjuk és használjuk akár a magunk akár mások javára.
2012. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Franz Bardon?
2012. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

A lényeget itt tanultam:

[link]

2012. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Őrangyalról hallottam eddig csak. Akár számíthattam is volna rá, hogy mikor jönnek az őrdémonok...
2012. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
57%
"Attól függ, ki az Őrződémonod. Nekem is több van mint egy. Maga Sátán is védelmezőként van jelen az életemben, évekig dolgozott velem szemtől szemben. Most (és korábban is az volt) viszont rendkívül elfoglalt. Egy évvel ezelőtt Lilith eljött hozzám, és azt mondta hogy mivel Sátán most nagyon elfoglalt [sok kivételesen fontos és befolyásos ember kéri az ő útmutatását], ő fog velem dolgozni, és így is történt" Ez a belinkelt oldalról van!Nagyon beteg.Az ilyet nem szabadna utcára engedni.
2012. aug. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
50%
Már az ötlet is eleve elég nyakatekert és beteg, de ha jól sejtem, ez a spirituális sátánizmus. Néztem például a szimbólumokat amiket használnak, és ott meg olyan leírás volt, hogy az egyik szimbólum a sátán, az igazi teremtő istenünk jelképe. Nálam ez tette be az ajtót.
2012. aug. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 angelika6 válasza:
83%
A mágia mindenki számára elérhető. Ám mindenki csak saját maga tanulhatja meg alkalmazni, a saját útján. Azért nem találkozol mágusokkal, mert őket nem az exhibicionizmus hajtja: a legkevésbé sem szeretnének feltűnni. Irigység, gyűlölet, meg nem értés kísérné őket - kinek hiányzik ez? A mágia különben is arra való ebben az Univerzumban, hogy a saját életedet rendbe tedd. Másra nem érdemes használni. A valódi mágus csak akkor tűnik fel előtted, amikor valóban szükséged van rá, és csak annyit segít neked, amennyire akkor épp szükséged van ahhoz, hogy a következő lépést megtedd a magad útján. Ha érted, amit válaszoltam, az azt jelenti, hogy éppen elérkeztél egy ilyen találkozási ponthoz.
2012. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!