Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés! Ha kipróbáltad...

Szerelmi kötés! Ha kipróbáltad és bevált, megosztod velem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Ez magyarázatra szorul, mi is ez pontosan?
2009. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerelmi kötés annyi mint, elérni,hogy az imádott férfi/nő szeressen téged.VESZÉJES!mégis érdekelne,hogy "házilag" lehet e ilyet csinálni,vagy szakembernél mennyi?aki kipróbálta annak,hogy sikerűlt?
2009. júl. 22. 09:14
 3/8 anonim válasza:
87%

Nem próbáltam, de szerintem kamu.

Tudom, hogy nem szerelmi kötés, de azért leírom a sztorit:

kb. 16 lehettem... Deák téren megállított egy öreg cigány asszony...hogy jósolni akar, mondta a szokásos dolgokat, hogy szeretek valakit,stb...meg, hogy mennyire akarom, hogy ezek összejöjjenek tegyek papírpénzt a kezébe... :D (szokásos cigós kizsigerelés)

Gondoltam, ha már ennyit beszélt, meg jó napom volt a suliba adok egy 200-ast...kérdezte, hogy van-e nagyobb, mondom nincs :D aztán elköszöntem...erre megyek tovább (rá max 2percre), és pont akkor jött velem szembe a kiszemeltem... elég realista vagyok, de akkor a csaj elmondása alapján kicsit kifehéredtem. :D

(amúgy nem jött össze a mai napig se, de már nem is érdekel)

Furi volt, bár a mai napig nem hiszek a jóslásban. :)

2009. júl. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
79%

09. 23.

Nagyon örülj, hogy így megúsztad! Egy barátomtól 15E forintot nyúltak így le!!! Aki ezt olvassa: soha nem menjetek bele ilyenbe!!!


Kérdező: Tegyük fel, hogy beválik a kötés. Együtt leszel a kiszemelt fiúval/lánnyal. Azt ugye tudod, hogy ő nem fog szeretni téged? Egész életében vaahol, belül szenvedni fog, csak nem fogja tudni, miért.

2009. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de ha nem fog szeretni akkor mire jó?ugy értem velem fog maradni de tudja hogy nem szeret?ezut nem értem.
2009. júl. 22. 13:27
 7/8 anonim válasza:
100%
Én olyat csináltam miután szakitottunk az egyénnel hogy arra tettem kötést hogy egy hónapig most kaparjon utánam...és kapart is :D vajon emiatt? nem tudom..
2010. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
b
2011. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!