Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a Voodoo, és lehet vele...

Mi a Voodoo, és lehet vele gyógyítani?

Figyelt kérdés

[link] Ezt a könyvet rendeltem és kíváncsi lennék hogy lehet-e a VooDoo-val gyógyítani , illetve mire használták.

(A könyvet érdeklődés céljából vettem, és kicsit sem vonz a fekete mágia, mert mint néhol írták a VooDoo=Fekete mágia bár szerintem ez hülyeség) Ez egy vallás ha jól tudom?

Előre is Köszönöm a válaszokat! :)



2012. aug. 15. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy "egzotikus" vallás.
2012. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a voodoo az ártó és támadó irányzata egy vallásnak és mágiának. A koodoo a fordítottja, tehát a védő és gyógyító irányzata. meglepő módon a koodoo is használ áldozatot vért és egyéb voodoora jellemző módon, csak más céllal.


Visszatérve a kérdésedre: nem kizárt. Hiszen a rossz szellemekkel megharcolni voodoo eszközökkel is és mégse feketemágia.

2012. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azokban az országokban, ahol a Voodoo a "nemzeti vallás" az átlag életkor ritkán haladja meg a 40-et. Innentől a józan eszedre bízom, vajon mennyire lehet vele gyógyítani.
2012. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hülyeséget sajnos semmilyen hókuszpók nem tudja gyógyítani...

legyen az vudu, vagy akármi más

2012. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pali1977 ***** válasza:
A voodo fekete mágia és mint ilyen nem a gyógyításra lett kitalálva.
2012. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!