Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Voodoo babát csináltatok már,...

Voodoo babát csináltatok már, nektek működött?

Figyelt kérdés
Ugyanez a Budi babára :D

2012. júl. 23. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
ez a legnagyobb hülyeség szerintem. amit csinálsz,úgyis visszakapod,szóval keress inkább más játékot magadnak a szünidőre!
2012. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem lehet, hogy tévedsz:

"A voodoo baba kollekciónkat úgy válogattuk össze, hogy csupa pozitív jelentéssel bíró babák kerültek a választékunkba."

[link]

[link] a_voros_ninja_voodoo_baba

2012. júl. 23. 18:34
 3/8 yossarian44 ***** válasza:

A Voodoo-ban nincs olyan, hogy voodoo baba, azt egyszerűen tévedésből tulajdonítják a voodoonak.


[link]


Persze, sokan élnek abból, hogy ilyet árulnak, jó nagy kamu is az egész.


Az ilyen babákat "poppet"-nek hívják, és európai mágikus tradíció. Maximum akkor veszélyesek valakire, ha nehéz, és hozzá vágod a célszemélyhez.


[link]

2012. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz a Voodoo-hoz, semmiképp se fogj baba készítésbe, mert nagyon veszélyes lehet!
2012. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első kérdésre tudok érdemben válaszolni: nem csináltam még! ;)
2012. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mitosz&Legenda válasza:
Szerintem se kezdj bele könnyen visszakaphatod ha nem értesz hozzá!Énis most kezdenék hozzá de nem akarom elkapkodni
2012. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bratzillaz válasza:
én csináltam és részben működött
2012. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A volt kolléganőm nagyon elbánt velem, teljesen padlóra küldött. Nagyon el vagyok keseredve, elvesztettem miatta az állásomat és a szeretett fiút is elmarta tőlem, akivel már majdnem kialakult valami. Az aljassága és ármánykodása miatt elvesztettem az emberek bizalmát, többen nem állnak szóba velem. Nagyon durván megfúrt. Próbáltam bizonyítani, hogy ő a szemét, nem én, de széllel szemben nem bírok menni. Kérlek, adjatok ötleteket, hogy hogyan adjam vissza neki, amit kaptam tőle.
2013. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!