Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mért van az h ha vki vmi...

Mért van az h ha vki vmi kérdést föltesz ebbe a témába,80%ban hulladék a válasz, és hülyének nézik a kérdezőt? Nembeszélve arról h akik a hulladék válaszokat adják, mindnek 70-80% ban hasznos a válasza?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 15:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%

mert sokan baromságnak tartják ezt a mágiás, ezotériás hülyeséget, köztük én is

amúgy mindenki abban hisz amiben akar

2012. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
30%

Mert akik a hulladék válaszokat adják,azok vannak a legjobban betojva!

Egyszerűen nem akarják tudomásul venni,hogy léteznek bizonyos dolgok,csak hárítanak,homokba dugják a fejüket.

Akik meg hozzáértők azokat meg lepontozzák,hát így maradnak kb 80%-osak(tömeg nép)a hulladék válaszolók.

2012. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%
Inkább ti nem akarjátok elfogadni, hogy egy mágia és természetfeletti lények nélküli világban élünk. Egyikre sincs bizonyíték, nem véletlenül.
2012. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
58%

mert ilyen világban élünk... ez amolyan vallási kérdés, aki nem hisz benne, az is megmondhatná kultúráltabban a véleményét, továbbá szimplán ne szóljon hozzá. Akik meg hisznek benne, azokat úgysem lehet eltéríteni a hitüktől. Ez olyan, mintha egy keresztény embert próbálna meggyőzni, hogy amit vall, az hülyeség.

Én úgy vagyok vele, hogy lehet benne igazság, bár az ebben a témában feltett kérdések nagy részét nem tartom racionálisnak. (de ez csak saját vélemény):)

2012. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
64%
Egymás válaszait értékelik fölfelé, plusz előfordulhat hogy más kategóriákba nem trollkodni járnak, és ott tényleg hasznos válaszokat adnak. Mindenkinek megvan a maga területe ahol hasznos válaszokat tud adni. Ha mindenki ott is maradna, akkor kevesebb lenne egy-egy kérdésre a válaszok száma, de a hasznosság százalékban mért aránya drasztikusan nőne:D
2012. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
Ja igen, hármas válaszoló. Neked bármilyen bizonyítékot mutatnának fel, nem fogadnád el, így persze könnyű állítani hogy ez mind nem létezik:D Bizonyítsd hogy nem létezik. Mi már bizonyítottuk magunknak hogy igen.
2012. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egyszer saját kérdésemnél vallotta be valaki, hogy unalomból tesz fel kamukérdéseket, és hogy megnézze hányan veszik be a sztorit. Azóta máshogy nézek a kérdésekre, mert nem tudjuk -hála az ilyeneknek, úgyhogy ne minket csesztess hanem őket- melyik kitaláció.
2012. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Én összesen egy kérdést tettem még csak fel régen, de teleszemetelték hülyeségekkel, meg engem hülyézéssel. Azóta inkább nem itt kérdezek. "amit máshol nem mertél itt megkérdezheted"...na persze
2012. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%

Hulladék a válasz csak azért, mert a józan ész mentén válaszol? Mert nevetségesnek tart olyan dolgokat, mint az asztrológia, meg kézrátételes gyógyítás, meg mittudoménmi? A tény az (és ez valós tény, utánanézhettek), hogy amikről itt a fórumon is szó van, azokat vagy semmilyen módon nem bizonyították be, vagy már bizonyították a nemlétezését iletőleg a hatástalanságát.


Mi emberek szeretünk mindenféle mesében hinni, csakhogy ezek tényleg mesék, nem létező, nem bizonyított dolgok. A "hulladék válaszolók" arra akarják felhívni a figyelmet, hogy használjátok már az agyatokat, mielőtt bármit elhisztek...

2012. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Hatos válaszoló: nem, nem ez a sorrend. Ti állítotok valamit, nektek kell bizonyítani, hogy működik. Nem tudjátok bizonyítani. Nem, az hogy valaki leírta hogy márpedig ez tény, az nem bizonyíték. Tessék komoly kutatásokkal alátámasztani. Ja, hogy az nincs..


Egyébként bőven van olyan is, ami már bizonyítottam meg van cáfolva. A legjellegzetesebb példa az asztrológia, ma már tudjuk, hogy a korreláció a tulajdonságok és a csillagjegybe születések között pontosan a véletlenarány...

2012. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!