Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti mit gondoltok a szerelmi...

Zsebike2126 kérdése:

Ti mit gondoltok a szerelmi kötésről? Ha valakinek van valami tapasztalata ebben akkor szívesen elolvasnám, mert nekem nem olyan régen csináltak egyet! Ha valaki részt vett már ilyenben akkor arra szeretném kérni hogy írja le hogy mi lett a vége!

Figyelt kérdés
Meg kíváncsi lennék arra hogy, az aki csinált/részt vett ilyenen az kinél csináltatta és hogyan csinálták?
2012. szept. 2. 08:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz dolog, és marha kellemetlen lesz, ha már nem volna rá szükség, és nem tudod eltávolítani.
2012. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

de miért kell ilyenekbe belemenni? a kiszemelted tud róla?

hát a szerelem egy szép szabad érzés, minek azt erőltetni?


visszataszító, ha valaki a másikra erőltet valamit:(

2012. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Mással csináltatni, még egy fokkal rosszabb mintha magad csinálnád. Megfosztasz egy embert a szabad akaratától a magad önző érdekeiért, vágyaiért, és még ezt nem is magad végzed el, hanem mással végezteted. Így nem ketten, hanem hárman vagytok bajban. jippi.
2012. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

szerelmi kötés?


mágikus szolgáltatást kértél? tudod te milyen lelki ára van annak? :(


szerintem fordulj az egyetlen jó szándékú, megbízható természetfeletti hatalomhoz, a Jóistenhez, hogy tegye semmissé ezt a súlyos tévedést:)


és kívánom, hogy legyen annyi egészséges önbizalmad, és vonzerőd, hogy meghódítsd a kiszemeltet, és ha ő is akarja , legyetek egy szép pár:)

2012. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Épp az a lényege hogy csak a karmikus párokra csinálnak ilyet!Nem mással csináltattam hanem közösen egy olyan illetővel aki ért hozzá!Mondjuk igazából olyan kommenteket szeretnék kapni akik már csináltak hasonlót és van valamilyen tapasztalatuk a témában!Köszi!
2012. szept. 2. 09:29
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
A legerősebb kötéseket úgy nevezik; hogy szeretet, tolerancia, tisztelet és hűség!
2012. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Az ember nem tudja ésszel felérni a karmikus kapcsolatok szövevényét, így nem tudhatod biztosra hogy a karmikus párod tényleg karmikus párod e. A másik, hogy a karmikus párod nem feltétlenül jelenti hogy boldogok lesztek együtt. Előfordulhat hogy azért hoz össze titeket a karma, hogy egy karmikus terhet ledolgozzatok(vagy súlyosbítsatok) egymás mellett, ami minden csak nem felhőtlen kapcsolat. Ha pedig karmikusan vagytok egymásnak mellé rendelve, akkor a kötés fölösleges. A kötés működése egyébként teljesen ugyanolyan, mint az átkoké. Nem tudom az illető, akivel összekötöttek tud e róla, beleegyezett e, de bármi amit a tudta nélkül, az akarata ellenére teszel erőszaktétel a szabadságán, és minden esetben káros következményei lesznek. Ha karmikus párod, akkor ezzel sikeresen elronthatsz mindent. Ha pedig egy terhet kell együtt ledolgoznotok, akkor még súlyosbítottad azt. A szerelmi kötés nem ad igazi érzelmeket, mert a szeretet az egyetlen érzés ami nem generálható, mivel az máshonnan származik, mint a többi érzés. Vágyat, függést, ösztönöket tud csak a kötés indukálni, de ha egyszer valami okból megszűnik, és nincs szeretet az összekötött személyek között, akkor mindez elmúlik, és haragnak, undornak, és megvetésnek adja át a helyét. Így működik a szerelmi kötés. Ha szeretitek egymást, és karmikus pár vagytok, ahogy te mondod, nem kell kötés, ha csak te vágysz rá, ha azt akarod hogy veled legyen, az pedig önzés, és ha ezt szerelmi kötéssel éred el, az bűn.
2012. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

mint minden mágiának ennek is az alapja a tiszta érzelem és gondolat mellé a vizualizáció is kell.Vannak létező gyakorlati példák h hogyan kell szerelmi mágiát csinálni de ennek személyre szabottnak kell lenni.Kötve hiszem h itt fog vki ilyen dolgot kitálalni h miként kell hülye is lenne aki ért ehhez évek kemény munkája van benne és IGEN mint minden ilyen dolog működik csak az elvre kell rájönni de soha ne feledd h amikor akarata ellenére cselekszel vkinek az rossz ...fekete mágia ...egyszer egy keleti mester mondta h tudjátok mi a mágia legegyszerűbbben??

aZ ÉLET ÉLVEZETE AMIT Isten adott nem kérni hanem elviselni nos amikor vki elégedetlen akkor fordul más erőkhöz de itt a sors majd visszaüt és a lélek elveszti tisztaságát ...sok sikert hozzá.

2012. szept. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
"Megfosztasz egy embert a szabad akaratától " Ezen de jót röhögtem xDDD Hogy egy ember magához kössön egy másikat mágiával?? Ez eddig a legviccesebb, amit itt olvastam. Amúgy ilyen nem létezik. Rejtelmesrengeteg, most jöttem rá, hogy te is egy nagy troll vagy.
2012. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Morális kérdésekben nem trollkodok. Kösz a feltételezést mindenesetre.
2012. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!