Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Régen voltam étteremben?...

Régen voltam étteremben? 160ezer egy keresztelő 20 fővel? Ti hogy oldottátok meg? HA étteremben mennyi volt a vége?

Figyelt kérdés
A lányomnak itthon rendeztük meg ugyan így 20 fővel, de ez már 2 gyerekkel lehetetlen. Azt hittem egy 70 80 ezerből kijön az étterem de úgy látszik tévedtem de nagyot. Ja és olyan félvállról beszélnek az emberrel hogy csak na, lazán letegeztek mikor adták az árajánlatot. Ok fiatalok vagyunk de azért ha egy pár bemegy 2gyerekkel egy 4*-os étterembe a pincér ne tegezzen már le, mikor ad egy 150 160 ezres ajánlatot.
2012. jún. 25. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Attól, hogy kapásból letegeznek a fiatalságom miatt, attól én nem sértődnék meg. Ha viszont emelett lekezelően, vagy nem megfelelő tisztelettel beszélne, főleg egy komoly témáról (árajánlat 20 fős ebédről), az viszont már nagyon nem tetszene. De mondom, maga a letegezés szerintem nem vészes.
2012. jún. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1.: Ja, és 8 ezer ft egy főre? Azt kicsit soknak találom, még úgy is ha pia is benne van, de gondolom ennek a 4csillag az oka.
2012. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a letegezés önmagában hanem az egész szituáció, amiben a letegezés nagyban segített.
2012. jún. 25. 07:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Még ha esküvő lenne 20 fővel is sok lenne :(Mi kerül ilyen sokba?
2012. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Máshova kell menni....

De egyébként is nagyon sok az ár.

2012. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy gyönyörű tóparton van az egész és a terasztól pont a játszótérre látni. Mesébe illő egyébként csak hát na...A házunkhoz nagyon közel van nem kell kocsikázni.
2012. jún. 25. 08:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Étterem válogatja.Nyilván a "tópart,mesébe illő környezet" és a 4 csillag miatt ennyi.Szerintem ne csodálkozz az áron,ezt meg kell fizetni.Ha soknak találod (mert egyébként szerintem baromi drága,akármilyen is a konyhájuk),akkor biztosan van másik.Lehet kocsikázni kell+nincs szemben a játszótér,de valamit valamiért.Nekem egyébként eléggé ellenszenves volt így hallásra,ahogy viselkedtek veletek;főleg hogy egy felső kategóriás helyről beszélsz.És igenis a letegezés alapból nem baj,de nem egy ilyen helyen és szituációban;ebben osztom a véleményedet.Én biztos keresnék egy másik helyet,ahol barátságosak,kedvezőbbek az árak és mondjuk családias a környezet (egy keresztelőnél szerintem fontos).
2012. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi 15-en voltunk, és a kaja 48 ezerből jött ki, plusz ebben benne volt a sör meg az üdítő.


Gyönyörű volt az étterem, és volt saját játszótere:)


Az tuti, hogy 160 ezret nem adnék ki egy 20 fős ebédért, bármilyen is a kilátás:)

2012. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én másik éttermet keresnék. pl. Bp.-en, Trófeában korlátlan étel, italfogyasztás is 3200-5000 Ft/fő közt mozog.


mi egyébként rendeltünk sülteket, hidegtálat itthonra-ez 10.000Ft volt, köretet, levest én főztem. 15en voltunk.

2012. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi egy megyeszékhelyen voltunk az egyik legnépszerűbb étteremben (nem a legdrágábbat választottuk, de nem is az olcsóbbak közül valót). 14-en voltunk (ebből 2 gyerek) és 45 lett a vége jatt nélkül. Én magam is meglepődtem -persze kellemesen :) . Mi nem kértünk árajánlatot, illetve nem rendeltünk menüt, hanem a' la carte-ot ettünk.
2012. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!