Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy gyenge és tanulatlan...

Pumukli2012 kérdése:

Egy gyenge és tanulatlan mágus vagyok aki még azt sem tudja hogy milyen mágiát tanuljon és még a képeségemet sem tudom hogy miaz Hogyan vehetem ezeket észre? Minden este szellemeket látok a szobámba és nyugtalanit a telihold miért?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 14:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
hozzáértő választ kérek
2012. szept. 8. 14:41
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem válts dealert, ne szívj el akármilyen szart.
2012. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs képességed, és kevesebb füvet kéne szívni.
2012. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanulság:gondolkozz józanul és állj le a drogról
2012. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
u.i.:egy hozzáértő
2012. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elég érdekes.Valoszinüleg tul sok szellem történetett nézel és nagyon elengeded a fantáziádat,minden este villanyoltás után. Vannak szellemek körülötünk láttam már én is. De azért a fantáziálást nem kell ösze keverni a valos és nem valos látomásokal.
2012. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"gyenge és tanulatlan mágus vagyok" ezt te sem gondoltad komolyan hogy semmit nem tudsz de már mágusnak hívod magad.ha szellemet látsz max médium vagy azt annyi.
2012. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A tanulatlan, és a mágus szavak kizárják egymást. A régi irányzatok csak tanult személyeket fogadtak el egyáltalán, és csak újabb nagy adag tanulás után avatták őket be a titkaikba. vegyük példának az egyiptomi papságot. A ranglétra legmagasabb fokára, a főpapi címre egy halálos próbán kellett átesni. A teszt az elmét tette próbára. Ha a pap nem volt elég tanult, hagyták meghalni, nem maradhatott meg sem az addigi pozíciójában, és a legmagasabb beavatási fokra sem léphetett. Egyszerűen hagyták szomjan veszni. Tanulatlan mágus nincs. Tanulatlan érdeklődő talán.
2012. szept. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ezalor ***** válasza:
100%

kedves kérdező!


Ahogy rejtelmesrengeteg is írta, olyan nincs hogy "tanulatlan mágus". Az olyan lenne mint az "analfabéta irodalmár".


Ha tanulni akarsz, tanulj. De kezd az alapoktól.



Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem füvezek eddig sem tettem etéren tiszta vagyok és szellemes filmeket se nézek><
2012. szept. 8. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!