Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi volt ez?

Szerintetek mi volt ez?

Figyelt kérdés
A minap teliholdkor lementünk a falunk határába ( van ott egy járda ami kivezet egy bevásárló központhoz)a járda egyik oldalán szamóca van meg fák egy árokba mellettük egy vakvágány aztán tőle nem messze az igazi vágányok,a másik oldalon kukorica és napraforgó van. Na szóval lementünk szamócát szedni nővéremmel már kezdet sötétedni ő már felmászott a vakvágányra de én nem akartam mert az árok tele volt szúrós hülyeségekkel(növényekkel). Én sétáltam tovább a járdán ő pedig a vakvágányon, egyszer elkezdtem valami morgást hallani a napraforgóból elsőnek nem is ijedtem meg csak elkezdtem nézni arra a napra forgó kb 10-15 méterre volt tőlem,aztán jött is egy vonat és abba maradt a hang. De mihelyt elment a vonat újra kezdődött.Nagyon megijedtem elsőnek a tesóm nem is vett komolyan mert mindig ezzel szívatom hogy eljátszom hogy megijedek de mikor úgy szaladtam át a szúrós árkon mint a nyúl,ő is elkezdett hallgatózni és ő is hallotta elöntött az adrenalin és úgy éreztem nincs lehetetlen elkezdtünk futni fent a vak vágányon a kb 5 perces utat fél perc alatt tettük meg.Szerintetek mi lehetett az a morgása, nem olyan volt mint egy kutyáé,inkább mint a horror filmekben a 'szörnyeteg' morgása.Ma este újra lemegyünk csak egy kicsit parázok :S

2012. aug. 6. 11:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Az egy kutya volt. De azért grat hogy így befossantottatok tőle :D
2012. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Won ***** válasza:

Vaktában nehéz válaszolni. Érdemes lett volna egy botot bedobni, hátha kiszalad.

Említetted, hogy faluban laksz. Nem lehet, hogy róka volt?


Won

2012. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Antimod ***** válasza:
Nem vérfarkas volt, sokkal inkább valamilyen vadállat, a legvalószínűbb pedig, hogy kóbor kutya.
2012. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:

Yo!Mindenki azt írja h kutya, de a kérdező az állítja "nem olyan volt mint egy kutyáé"


Ilyen hang volt??: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XjQcE..

2012. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Ez az új Transformers játék gerillareklámja. Hangok a világ minden pontjáról, és a videó végén mutatják, hogy azért van, mert a föld alatt épp szitává lövik egymást a robotok... Csak voltak, akik kivágtak belőle jeleneteket, és feltették így, hogy aztán a sok hülye meg parázzon... Vagy pont ez volt a cél, lehet a készítők rakták föl ezeket is...
2012. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Antimod ***** válasza:

"Vagy pont ez volt a cél, lehet a készítők rakták föl ezeket is..."


Vagy a már fent lévő videókat jól kihasználva jött egy remek marketingötlet...

2012. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Kedves négyes nem nem ilyen volt morgás volt csak sokkal vadabb mint egy kutyáé. És mikor kellő távolságba értünk néztük de nem jött ki semmi :S
2012. aug. 6. 12:31
 8/27 anonim ***** válasza:
2012. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hát igen,a teliholdkor szedett szamócának nincs párja.,
2012. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Won ***** válasza:
Nem lehet, hogy farkas volt? Habár nem nagy az esélye. De ez tud komolyan morogni.
2012. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!