Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit jelenthez ez az alom?

Mit jelenthez ez az alom?

Figyelt kérdés

Regen kereszteny voltam,de mostmar a magiat muvelem.Ma azt almodtam,hogy azt hiszem,nem tom pontosan,de ugy remlik,hogy elmentem vasarol.i,es maglattam egy keresztet a kirakatban.Egyszeru kis fakereszt volt,semmi tobb,pont olyan amilyet szerettem volna mindig,a nyakamba tettem es valami kulonos erzes jart at,nem tom milyen,valami kellemes.Mit jelenthet ez?

Ilye

volna,megvettem,a nyakamba tettem,es egy ilyen kulonos



2012. szept. 9. 04:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy az álmod azt szeretné üzenni,hogy ismét légy keresztény,mert az voltál s így ezáltal annak kell lenned.10 éve vagyok álomfejtő.Már nekem is volt hasonló álmom. Szép napot!
2012. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtál ide ha nem fárasztod magad?
2012. szept. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor te nagy tévhittben vagy,mert minden álom üzen,hogy segítségünkre legyen!! Az a te problémád,hogy nem figyelsz álmaidra.Nem szabad nagyképűnek lenni!
2012. szept. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretek piálni,de nem ennyire
2012. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 09:47: Szerintem nem pont nekem kéne papolnod, miközben több mint 2 éve tudatos álmodó vagyok.


Az egy dolog, hogy téged elvakított az ezomaszlag, de kicsit gondolkodj reálisan.

2012. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!