Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tudom ezeket ki űzni?

Hogyan tudom ezeket ki űzni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom a lakásomból ki űzni a gonoszt a rosszat, mivel amióta az uj lakásba költöztünk aqzóta csak a rossz történik velünk a bajok, veszekedés stb...

2012. szept. 29. 10:46
 1/9 anonim válasza:
Az Ace Ventura első részében van egy módszer. Próbáld ki! (hihi)
2012. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

VÉDELEM AZ ÚTON

Ima Michael Arkangyalhoz


A szeretett hatalmas diadalmas Isten Jelenléte, ÉN VAGYOK bennem, az ÉN igazi Szeretett Szent Krisztusi Én-em, az egész emberiség Szent Krisztusi Én-jei, a Szeretett Michael Arkangyal, a Szeretett Lanelló, a Nagy Fehér Testvériség egységes szelleme, és a Világ Anyja, az elementális élet -tûz, levegõ, víz és föld nevében, ÉN Hívom:


*Michael Arkangyal elõttem, Michael Arkangyal mögöttem,

Michael Arkangyal jobbra, Michael Arkangyal balra,

Michael Arkangyal fenn, Michael Arkangyal lenn,

Michael Arkangyal, Michael Arkangyal - ahol járok, Õ van jelen.


ÉN VAGYOK a Szeretete, amely Itt megvéd!

ÉN VAGYOK a Szeretete, amely Itt megvéd!

ÉN VAGYOK a Szeretete, amely Itt megvéd!* (*3x)


*És teljes hitben Én tudatosan elfogadom ezt a megnyilvánultat, megnyilvánultat, megnyilvánultat!* (3x) Itt és most teljes erõvel, örökké tartónak, mindenhatóan aktívnak, állandóan terjedõnek és a világon szétterülõnek addig, amíg mindenki Felemelkedik a Fényben és felszabadul!

Szeretett ÉN VAGYOK! Szeretett ÉN VAGYOK! Szeretetett ÉN VAGYOK!



MEGSZÓLÍTÁS A KARMA URAIHOZ


Szeretett Felemelkedett Mesterek és Karma Urai!

Ragyogó szíveitekhez fordulok felhívásommal!

Saját titkos Lényegem megismerésének és az alsó ego programom leküzdésének útján haladva, kérem a Ti irányító figyelmeteket és ellenõrzéseteket, hogy tudatos szolgálatommal és felelõsségemmel a Ti általatok megbízott misszióért, megszabadítsam az Én igaz saját ÉN VAGYOK Krisztusom Fényvivõ Jelenlétét a világokban - minden nem tökéletes, és nem harmonikus cselekedettõl a személyiségem részérõl - az ÉN VAGYOK AMI ÉN VAGYOK nevében!



PARANCSOLAT A SZOLGÁLAT HELYÉNEK TISZTÍTÁSÁRA


A Mindenható Isten Jelenléte, ÉN VAGYOK bennem, és minden emberiségben, Nevében és Nevével, az Én saját Szent Krisztusi Én-em és minden emberiség Szent Krisztusi Én-jei Nevében, Én HÍVOM a szeretett Szent Germain- és Porcia Istennõ- Zadkiel és Szent Ametiszta Arkangyalok- és az Õ Ibolya Láng angyali Légióinak - Arktúr és Viktória Elohim- a szeretett Omri-Tasz - az Ibolya Bolygó Urának - Oramászisz Herceg - a tûz õselem Urának - és a Világosság minden hatalmas erejének (akik a Hierarchia 7. Sugarával dolgoznak Bolygónk javára) tökéletes elektron-Jelenlétét és Tudata sugarait!


Ó, szeretett Michael arkangyal és Asztrea Elohim és angyali Légióitok Kéklángú kardjaival és a tisztaság köreivel, elõre a Transzmutáló Tûz angyalaival, hogy erõsödjön az Ibolya Láng ott, ahol kérem ezt!


*Töltsétek meg ezt az Oltárt (szobát, lakást, házat, szentélyt, várost, országot, bolygót) az Ibolya Tûzzel, hogy beteljesüljön Isten Akarata itt (ott)* (9-szer)


Én megköszönöm és kinyilvánítom Néktek örök hálámat az azonnali válaszokért erre a Felhívásomra a Világosság felé Isten Szent Nevében ÉN VAGYOK!


Ámen és Ámen!

2012. szept. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. okt. 2. 08:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Az jó ha el égettem egy fehér gyertyát de előtte mindent ki kikapcsoltam csak a számítógép működött bele tettem a gyertyát egy kék átlátszó ilyen pohárba és abban égettem el aztán miután eléget magamban mondtam hogy takarodj és utánna ki nyitottam az erkély ajtót és az ablakot és vártam 1-2 percet.
2012. okt. 2. 08:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Maga a fehér gyertya nem segít. Ilyen szövegek kellenek. És a fehér gyertya mellet imádkozol akkor az + dolog.
2012. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is adok egyet..... :D


Szent Mihály arkangyal, védelmezz minket a küzdelemben; a sátán gonosz kísértései ellen légy oltalmunk! Esedezve kérjük: „Parancsoljon neki az Isten!” Te pedig, mennyei seregek vezére, a sátánt és a többi gonosz szellemet, akik a lelkek vesztére körüljárnak a világban, Isten erejével taszítsd vissza a kárhozat helyére! Amen.



Sok sikert..

2012. okt. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


És ezeket a szövegeket mikor mondjam gyertyával együtt vagy nélküle. Mik ennek a folyamatai? Hogyan kell ezeket a rituálékat alkalmazni? Mikor érzem hogy valamit segített? Mennyi ideig kell ezt csinálni? Hangosan vagy halkan kell mondani?


Bővebben szeretnék érdeklődni.

2012. okt. 5. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:

...Szerezzél be szenteltvizet,és járd körbe a lakást,miközben mondod az imát...Locsold meg a sarkkokat,ablakoknál végig a párkányt, ajtóknál a küszöböt...A sarkok tényleg fontosak,ne felejtsd ki ...Az egész lakásban csináld meg...A lakás hangulata meg fog változni....

Utolsó voltam...

2012. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És honnan szerezek szentelt vízet? A templomból vegyek el?
2012. okt. 6. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!