Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tanúljak meg "varázsolni"?

Hogy tanúljak meg "varázsolni"?

Figyelt kérdés

gondolatot olvasni.. stb

csak normális válaszokat kérek..


2012. okt. 1. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tanulj meg helyesen írni.
2012. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
*tanuljak :D
2012. okt. 1. 13:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Varázsolni... hány éves vagy? :D
2012. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el a vasútállomásra és próbálj meg felszállni a 9 3/4-ik vágányra.

Vagy beválik, vagy nem.

2012. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Most elgondolkodtam az utolsó válaszán... Szerintem biztos, hogy volt már a világon nem kevés olyan ember, aki megpróbálta :D
2012. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2012. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű "darázsolni". Csak varázspálca kell hozzá :D katalógusból nem lehet rendelni?
2012. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 sl zoli ***** válasza:

Ha úgy tetszik, mindig varázsolsz, hiszen gondolataid, az élethez való hozzáállásod és a tudatalattidban eltárolt információk alapján teremted meg / vonzod magadhoz saját valóságodat.

Ha meg akarsz tanulni varázsolni, ahhoz először tökéletesen kell tudnod uralni saját elméd. Próbáld ki pl. hogy hány másodpercig tudod megcsinálni, hogy nem gondolsz semmire. Egy kezdő szinten levőnek kb. 5 másodperc szokott lenni, mire beugrik neki, hogy jéééé! Most nem gondolok semmire! Francba... :) Nem vagy ura a saját elmédnek, nem tudod megmondani neki, hogy maradjon csendbe és azt csinálja, amit te parancsolsz neki. Első körben vissza kell venned tőle az irányítást gyakorlással. Legjobb erre a meditáció gyakorlása.


Ha ezt az utat akarod elkezdeni, akkor ezeknek a meditációknak a végzését ajánlom neked, nekem bejött:

[link]

2012. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha betépsz


Elemér jósnő

2012. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Már unom az Elemér jósnős meg Karcsi jósnős beszólásokat...
2012. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!