Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek Hitler volt az...

Atilis kérdése:

Szerintetek Hitler volt az utolsó Antikrisztus?

Figyelt kérdés

2012. okt. 4. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Vagy Nostradamus jóslatait kicsit átalakították, hogy annak tűnjön?

Amúgy szerintem sem ő, sem Napoleon nem volt az.

2012. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
nem értem. miért lett volna az? Épp hogy a zsidókat akarta kiirtani, akik megtagedták Krisztust!
2012. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem, hogy Hitler Antikrisztus lett volna. (Igazából egyáltalán nem vagyok vallásos, így magában Krisztusban sem hiszek.)

Az általa elkövetett háborús bűnökről: ennél több embert is megöltek, megkínoztak, népeket irtottak ki más történelmi személyek, mégsem tartják őket a megtestesült gonosznak.


Elég az inkvizíció borzalmaira gondolni, amihez képest a gázkamra rövid kéjutazás. (Az erről szóló könyvet bátran ajánlom minden horror-rajongónak.) Az indiánokat is irtották, borzalmas és kegyetlen módszerekkel. Montezuma mégsem lett Antikrisztus. Maguk az indián népcsoportok is tömegeket végeztek ki: embereket áldoztak, még dobogó szívüket kínálták fel isteneiknek.

A piramisok építésén népek haltak meg, a rabszolgákkal sem bántak soha kesztyűs kézzel, a háborúban pedig mindig kegyetlen és könyörtelen vezetők irányítottak.

Pl. Truman adta ki a parancsot Hirosima lerombolására, atombombával. Ártatlanok százezrei haltak meg, évek múltán is, ennek következtében. Mégsem lett belőle Antikrisztus.


Szóval lehet lepontozni, és elkárhoztatni, de nem hiszem, hogy Hitler bármivel rosszabb lett volna, mint bármelyik háború résztvevői bármikor. Nem azért, mert annyira jó fej volt. Egyszerűen MIND könyörtelen volt és borzalmas dolgokat műveltek egymással az emberek a történelem folyamán.

Azt gondolni, hogy Hitler volt mind közül a legrosszabb: véleményem szerint csak egyszerű tudatlanság.

Hitler vesztett. Ezért lett belőle főgonosz.

2012. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2012. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen egyetértek a 3. válaszadóval. Hitlert valamiért nagyon felfújták és valamiféle fő gonosznak tartják. Természetesen nem értek egyet a tetteivel, de voltak nála rosszabbak is.
2012. okt. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Hitler Reptoid volt, nem pedig antikrisztus
2012. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülyeség, hogy Hitler Antikrisztus lett volna. A 3. válaszadóval én is egyetértek.
2012. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Maga Jezus volt az Antikrisztus.Az igazi meg varat magara , felteve ha tenyleg letezik...
2012. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Ment a zöld.
2012. okt. 5. 09:53
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
"Sztálinhoz képest Hitler egyszerű polgárjogi aktivista" /Hofi Géza/
2012. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!