Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valakinek sikerült már lebegnie?

Valakinek sikerült már lebegnie?

Figyelt kérdés
Nekem a telekinézis megy, viszont a lebegés már felsőbbrendű mágia, így kíváncsi lennék, tud-e valaki már. Egy személyt ismertem aki igen, de többiek?
2012. okt. 5. 10:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 Tom Benko ***** válasza:
72%
Akasztott ember, ejtőernyős, űrhajósok, műrepülők, légballonosok...
2012. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
69%
Jah, a víz alatt.
2012. okt. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 Antimod ***** válasza:
44%
Testen kívüli állapotban lebegésről már hallottam, "testen belüliben" lebegésről még nem.
2012. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
30%

Előző vagyok!


Viccet félretéve nem. És mi az a telekinezis?

2012. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
39%
Két nagy tál babfőzelék után pár órával igen. Csak a talaj felé kell irányítani a kilövelő gázcsóvát. A hatás-ellenhatás elve alapján percekre is a levegőben maradhatsz.
2012. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
28%
Igen, de ha telekinézis megy, akkor nem fogsz tudni lebegni. Vagy az egyik vagy a másik és ezt születése előtt dönti el az ember, szóval nem is tudsz rajta változtatni. Biztos megvolt az okod, hogy a telekinézist válaszd, több hasznát veszed az életutadon. Én a lebegést választottam, mert engem ez segít.
2012. okt. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
20%
Azt már én is kérdeztem, hogy mi az a telekinézis. A lebegő mágusok azt a magyarázatot adták, hogy dolgozott egy Teleki Gábor nevű gyerekfelügyelő a Vakok Iskolájában. Nagyon hasonlított az egyik gyerekre, az igazgató egyszer a tanáriban megkérdezte, hogy melyik a gyerek és melyik a pedagógus. Erre válaszolták állítólag, hogy a Teleki néz is, az a különbség. Innen maradt rá ez a kifejezés az ezotériára, mely sok forrásból táplálkozik.
2012. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
37%

Mekkora dolgokat sikerült megmozgatnod telekinézissel ?

Gyakorold a telekinézist annyit, hogy már nagyobb/nehezebb dolgokat tudjál mozgatni. Ha ez sikerült, akkor már magadat is mozgathatod.

2012. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 Antimod ***** válasza:
61%
2012. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
65%
2012. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!