Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi volt a legfurcsább dolog...

Mi volt a legfurcsább dolog amit előre megéreztetek? Azért történik meg mert gondolunk rá, vagy azért gondolunk rá mert meg fog történni? Miért van az, hogy mostanában rengeteg mindent megérzek?

Figyelt kérdés

Mi volt a legkülönösebb dolog, amit előre éreztetek, hogy úgy lesz?

Én mostanában nagyon sok dologra ráérzek. De nem tudom hogyan működik ez...azért gondolok rá, mert meg fog történni, vagy azért történik meg mert gondolok rá??

Most csak egy nagyon egyszerű példa: Fájt a vállam és arra gondoltam milyen jó lenne ha valaki megmasszírozná...csak, hogy én egy srácra gondoltam, mégpedig arra, hogy milyen jó lenne ha konkrétan Ő tenné. Amire az esély kb. nulla volt mert már hónapok óta nem beszéltünk. Erre este elhívott magához és megmasszírozott..

Egy konkrét eseménysorozatot lejátszottam a fejemben pár hete, de olyat ami csak úgy a semmiből jött gondolat...viszont nagyon átéltem, még sírtam is a puszta gondolattól..és most szinte teljesen ugyanaz megtörtént.

Mitől lehet ez?


2012. okt. 15. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, de légyszi gondolj már arra, hogy meggazdagszom! :-D


Nagyon boldoggá tennél! Én máris sírok a gondolattól.


Köszi!

2012. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Velem is gyakran vannak ilyenek. Volt hogy az utcàn sétàltam az egyik baràtnőmmel, mondom neki, akarok venni egy fekete ujjatlan felsőt, mikoris belerúgtam véletlen az utamba kerülő szatyorba. Belenézek, egy fekete ujjatlan póló volt benne a méretemben, vadi új, rajta voltak még a cédulàk. Vagy volt, hogy mentünk az utcân, mire nemtudommiért egyszercsak azt mondtam, mit szólnál, ha a Milàn befordulna ott a sarkon, turorudit kajàlva. Mire a Milàn befordult a sarkon, turorudit evett épp. Furi, mi? Sokszor vannak ilyenek velem
2012. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én megéreztem az ebédet. De komolyan, nőjjetek már fel... Nem lehet megérezni dolgokat, mert azok az "események" nem azért történnek, mert egy átlag ember rá gondolt... Nem vagytok különlegesek, fogadjátok el.
2012. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Bennem is felmerült ugyanez a kérdés. Azóta a rossz megérzéseket észreveszem, tudatosítom, és bármilyen fura is, így nem történnek meg. A közömbös megérzéseim, amiket nem tudatosítok, továbbra is bekövetkeznek.
2012. okt. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25 vagyok, szóval felnőtt, és egy szóval sem mondtam, h ezek a dolgok azért történek, mert arra gondoltam. Nyilvàn nem. De tudomànyos kísérletek is bizonyítjàk, hogy esek emberek tudhatnak előre dolgokat, lehet megérzésnek nevezni, telepâtiànak, aminek akarod, de biztos veletek is volt olyan, hogy tudtàtok, hogy mindjàrt csörögni kezd a teló, vagy tudtàtok, hogy ki hív. Mindenkiben ott van ez a képesség, csak valakinél erősebben.
2012. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kekec válasza:

Ebben nincs semmi különös. Vannak emberek akikben erősebb az intuíció és képesek olyan dolgokat érzékelni, amit egy kevesebb intuícióval rendelkező egyén nem. Van aki az elkövetkező perceket érzi meg előre a tudattalanja által, van aki Hónapokkal vagy évekkel látja előre az eseményeket.

Van aki látja, hogy mások mikor halnak meg és hogyan.

Vagy csak érzik mások egészségi állapotát, ez sokféle módon előjöhet.

Nálam azok szoktak előjönni, hogy x, y idővel előre látom az eseményeket, vagy hallok egy beszélgetést, ami később szóról szóra visszahallok.

Számomra ebben nincs semmi különleges, de akik kevesebb intuícióval rendelkeznek azok Vagy legyintenek egyet, vagy őrült vad módjára akarják bizonyítani az igazukat, mert többségében félnek a számukra ismeretlentől.

2012. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!