Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vonzás. Ha annyira létező...

Vonzás. Ha annyira létező dolog (egyesek szerint), miért van tömeges (milló fő) ellenpélda?

Figyelt kérdés

Elég belegondolni a holokausztban meghalt emberekre vagy a Sztálin által kivégeztetett 2x-3x annyira. És még sok-sok más sebből is vérzik ez a mese.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a pozitív hozzáállás rossz, de amit állítanak egyesek már kegyetlenség.


2012. márc. 2. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

miért honnan tudod hogy a holokausztosok miket vonzottak be?

meg a többi?régen nem volt ez a vonzás dolog téma. se a többi hokuszpokusz. csak éltek az emberek és meghaltak.tudat alatt ugyanugy vonzottak.

egyébként kár ezen vitázni. aki hisz benne hisz aki nem az nem. nem kötelezö csinálni, vallani és méginkább felesleges idegrohamot kapni miatta.mindneki azt cisnál amit akar miért kell mindig másokkal foglalkozni?

2012. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia is létező dolog, mégis van rá tömeges (millió fő:)) ellenpélda.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy neked nincs, vagy alacsony, csak egy példa volt:)

Attól, hogy a vonzás létezik, sajnos még létezik azon kívül rengeteg más dolog is. Azért a vonzás sem jó mindenre. Ha egész életedben arra koncentrálsz, hogy örökké fogsz élni, nos ez akkor sem lesz úgy. Hasonló a szitu, ha egy diktátorral találod szembe magad, aki mögött több millió ember áll, és nem szégyellnek erőszakot alkalmazni ellened, sőt. Nem tudom egyébként, hogy te mire gondolsz, hogy mit állítanak egyesek. Mit? Azt állítják, hogy a pozitív gondolkodással önmagában minden megoldható? Ha igen, akkor ez nyilván ostobaság.

2012. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalva: a pozitív gondolkodás segíthet minden olyan dologban ami csak rajtad múlik. Nem is nagyon értem a kérdésed, mert olyan mintha bárki azt sugallaná, hogy a pozitív gondolkodás a legfőbb hatalom ezen a világon. Második voltam.
2012. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A "vonzást" sajnos nagyon sokan félreértik, nem egy kézzel fogható dolog amit hopp felkapcsolok és megvan amit akartam.

Régebben is létezett csak más neve volt a "gyereknek", azt mondták rá hogy: Ha valamit nagyon akarsz akkor az teljesülni fog. De ez nem azt jelenti hogy otthon a fotelben ülve szugerálod a pénztárcádat hogy teljél meg, hanem csak egy képletes fogalom. Amit nagyon akarsz, azért bármit megteszel, teszel érte még ha évekig is tart megszerezned. Ha így teszel, képletesen szólva "nagyon akarod" vagy a mai nevén "bevonzod" jó eséllyel elérheted a célod. Nevezheted ahogy akarod, vonzás, akaraterő, törtetés ugyanazt jelenti, a hozzá-állást a dolgokhoz.

Aki pedig azt hiszi hogy semmitevéssel bevonzhat egy lakást annak sok sikert :D Sajnos tudom hogy sok ilyen ostoba ember van, akik képesek egy képletes fogalmat szó szerint értelmezni és komolyan beleélni magukat hogy az ölükbe pottyan majd minden csak "vonzani kell".

UI: Persze vannak kivételek mindig, megfelelően lehengerlő külsővel rendelkező ledér hölgyek képesek pénzt, ékszereket, lakást, kocsit stb.. bevonzani, vagy másképp fogalmazva gazdag pasit a lábuk közé vonzani. De mint tudjuk nekik is sokat kell érte tenni, tehát nem is igazi kivételek, csak sikeresebben "vonzanak".


Ha valakit esetleg megsértett volna annak szíves elnézését kérem, természetesen a jelenlévők mindig kivételek és rájuk nem vonatkozik :)

2012. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen viszont pontosan azzal adták el és loptak meg milló embert, hogy azt állították, hogy pozitív gondolkodással ülsz a seggeden és szádba röpül a sült galamb.


Leginkább a karmára hasonlít a közvetett hatás-közvetlen eredmény jellege miatt ez a 'mese', azzal a különbséggel, hogy a modern kapzsi, lebutított embereknek találták ki. "Csak képzeld el és megkapod."

Ez kifejez mindent.

Pl: Nem tudod bevonzani azt hogy átmenj a vizsgán, ha nem tudsz semmit, ez logika.


Amiatt, hogy egy ember pénzt akart keresni egy kis fantasy-val, mert az menő manapság, sokan meg vannak győződve arról, hogy elég akarniuk valamit.

Legjobb esetben pofára esnek és belátják, hogy a vonzás hazugság, de pozitívak maradnak. De rosszabban pszichózist kapnak, legrosszabban pedig a barátaik is, mert ők is 'ezósok'!


Na meg amit katyvaszolnak a kvantumfizikával a Titok c. filmben az egy vicc. Az átlag embert, ha elhiszi simán megetetik ilyennel, de aki figyel, annak leesik, hogy 'negatív energia' nem létezik, nem létezhet(az antigravitáció más).

Én elmondhatom magamról, hogy különösebb megerőltetés nélkül megy az emelt fizika-matek, de ezt nem sokan, így talán még közép iskolában sem látnak egy betűt sem az kvantum fizikai jelenségekről. És amit állítanak a filmben, tulajdonképpen kvantumfizika nélkül is tárgytalan.


Az agy mágneses, stb mezeje nem terjed az embernél 2 méternél tovább, ritkán 4 métert eléri, de az ritka.


Ja és végszónak: ha feltámadna a sok halott, akiket írtam a kérdésemben akkor lenne bárki, aki hisz ebben és a szemükbe merné mondani(egyesével), hogy ők tehettek róla?

2012. márc. 2. 19:18
 6/17 anonim ***** válasza:
Az én pénztárcám sem akar megtelni:D Szuggerálom a lottó ötöst ezerrel pedig. Néha már elgondolkodtam rajta, hogy venni kéne egy lottót is:D A vonzás nem egy varázslat, aki ezt nem tudja.... Nem kell hallgatni az ilyenek véleményére, kár az embernek ezen felbosszantania magát. Buták mindig voltak, vannak és lesznek is.
2012. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Ja és végszónak: ha feltámadna a sok halott, akiket írtam a kérdésemben akkor lenne bárki, aki hisz ebben és a szemükbe merné mondani(egyesével), hogy ők tehettek róla?"


Ha van olyan, aki ezt vallja, és komolyan is gondolja, akkor szerintem igen. Lenne olyan aki a szemükbe mondaná. Ahogy volt olyan is, aki annak idején elhitte, hogy ők a hibásak minden gazdasági problémáért, és szívből gyűlölte őket ezért. Mint már mondtam, ostobák léteznek. Dühítő tud lenni, de ezen szinte fizikai képtelenség változtatni.

2012. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

az is egy dolog hogy mi hogy adnak el és az is hogy valojában mi.

a már emlitett hozzállás a kérdés amugy nekem bejött egy csomoszor.és itt nem kell nagy dolgokra gondolni.

elképzeltem hogy gazdag vagyok és erre bejött egy csomo megrendelés.ami tulorás melo de sok lové is.valamit valamiért.

a vizsgáimon végig ugy mentem át hogy azt a tételt huztam ki amit a legjobban tudtam.kivétel nélkül. ennyi véletlen nem lehet.

pókfobiás voltam, erre olyan pasival hozott össze a sors akinek 10 madárpokja volt. legyöztem a fobiám.

zumbázni akartam,de nem tul messze, erre a közelben hirdettek zumbaoktatást.

stb stb. én nem hiszek a véletlenben.

de mindenki azt csinál amit akar. ha valakinek ez jo csinálja. nekem jo és bejön.nem kell hinni benne. de aki hisz és nem a babérjain ül esetleg azt sem kell elitélni.

2012. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elég nehéz a lágerben pozitívan gondolkodni.
2012. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Diavolino44 ***** válasza:

A vonzás így működik:

1. Kitalálod mit akarsz

2. Koncentrálsz rá!

3. el is hiszed hogy ez meg fog valósulni.

4. Hogy be is következzen teszel is érte.

pl ha meg akarod nyerni a lottót akkor kell venned szelvényt!


Nézzük milyen példát hoztál fel.

Hitler elhatározta hogy a nacionalista ideológiák mentén akar sikert aratni. 1-2 pont teljesült. Hogy tudsz egy nézetet képviselni ha nem hiszel benne? sehogy! 3 pont teljesült. Idővel kezében volt a hatalom. 4 pont is teljesült.

működött a vonzás törvénye??

2012. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!