Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A sátánisták foglalkoznak...

A sátánisták foglalkoznak szerelmi kötéssel?

Figyelt kérdés
Elítélik,vagy alkalmazzák? Hogyan állnak hozzá?Miben és mennyiben másabb az "erejük" mint a jósoknak,vagy magunkat segítőnek mondott mágusoknak? Mennyire állnak fejlett szinten? Mit gondolna egyáltalán a mágiáról,szerelmi kötésről? Egyáltalán milyen életfilozófiát vallanka? Azok válaszát várom,akik tényleg foglalkoznak ezzel,nem szkeptikusok és lebeszélő emberek véleményére vagyok kívácsi valamint arra sem,hogy egyáltalán hogyan kérdezhetek ilyet...! Őszinte válaszokat szeretnék kapni...

2012. okt. 22. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Sátánisták nem foglalkoznak a szerelemmel, azok egész nappal-éjjel hálnak, majdan vérben fürösznek.


Céljük ugyanaz mint Luciferé, gőgből pusztulást hozni a világokra, minden ok nélkül.


Meg sok állati vért vedelnek.

2012. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A válaszod sajnos nem tűnik hasznosnak!

S mint írtam is,olyanok véleményére vagyok kíváncsi,akik komolyan foglalkoznak ezzel a hitvilággal!

Te csak egy nézőpontot a saját ítéletedet írtad ide!

2012. okt. 22. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem, csak vért szívnak.
2012. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
hát akkor cseszd meg, vettem a fáradtságot és válaszoltam erre a buta kérdésre teljesen normálisan, erre "A válaszod sajnos nem tűnik hasznosnak! "
2012. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zsizsik666 ***** válasza:
100%

Van, aki elítéli, van aki nem. "Sátánisták" nem valami egyforma emberek, elég sokrétű csoportról van szó. Lehetnek szerelmesek aha, bár azt is eltudom képzelni, van olyan, mint minden másik csoportban, akit nem érdekel a szerelem. Szerelmi kötésről is megoszlanak a vélemények, ugyanúgy, mint a boszorkányoknál. Van, aki csak magának, van aki szűkebb csoportnak is (család, barátok), van aki meg senkinek nem csinál kötést. Van akinek meg gőze sincs róla mi az, vagy hogy kell.

Semmbiben sem másabb az erejük, mint a mágusoknak, már ha egyáltalán mágiáznak. Talán a segítség kérés más lehet, mert nem az Univerzumtól, vagy jehovától vagy a mikulástól kérik a segítséget hozzá, hanem Sátán/Lucifer/Lilith/vagy valamelyik pogány istenség van a közzéppontban náluk.


Én személyesen? Nekem nincs szükségem szerelmi kötésre, ha lenne, akkor csinálnék. Szűkebb környezetnek tartom fenn, csak és kizárólag. Gyertyát fogadok el cserébe, vagy könyveket, gyertyatartókat, bár nem mondtam, hogy hozzanak, de mindig kapok:P Idegennek nem csinálnék, és olyan barátoknak/családtagomnak/rokonomnak sem, akinek a szerelme kilépett egy új kapcsolatba, nem szakítok szét senkit. Elvből, aha, bármilyen érdekes, vannak elveink is.

(én inkább a pogány istenekben hiszek, akikből sátánt csinált a biblia, szóval ilyen alapon mondom, hogy "sátánista" vagyok, elvégre ugyanarról van szó, mindegy minek nevezzük, nem ítéljük el a "Gonosz" istenségeket sem.)

2012. okt. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A sátásnisták 99,91%-a elhanyagolt, vagy épp elkényeztetett középosztálybeli tini, aki megfelelő megerősítés és támogatás hiányában nem találja a helyét és tartozni akar valahova. Fekete rucit hordanak, izgi rituálékat játszanak el néha, de közben picit azért hülyén érzik magukat. Pár év múlva jó eséllyel rádöbbennek, hogy ha rendesen öltöznek fel, sokkal csinosabbak és vonzóbbak lesznek, és ezt mások is észreveszik rajtuk. A pozitív visszajelzések és a lassacskán beérő személyiségük hatására feltörő önbizalmuk nagyon hamar nevetnivaló, rég letűnt "korszakká" alacsonyítja a nagy, sötét, véres sátánista időket :)


De hogy válaszoljak is: komoly sátánisták gyakorlatilag nincsenek. Általában foglalkoznak wiccával, jóslással vagy más ezós cuccokkal is, biztos játszanak szerelmi kötésekkel is. Legalábbis azok, akik nincsenek meggyőződve róla, hogy a szerelem hazug és az élet egy fájdalom (ezek általában a kövérek). Erejük nincs, fejlettségi szinten nem igazán állnak. A mágiát szeretik, mert izgi, de azért őszintén nem hisznek benne. Az életfilozófiájuk általában meglehetősen sötét és pesszimista, de csak azért, mert így kényelmesebb, meg hamar el is felejtik.

Válaszom őszinte, nekem is volt egy sötétebb korszakom (azért nem sátánista), de ma már nevetve emlékszem vissza rá. Jó volt, de el kellett múlnia, ez a dolgok rendje.


Ignoramus

2012. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zsizsik666 ***** válasza:
100%

Igen, és a macskámat is feketére festem, mert nem bírom elviselni a más színeket. A kur.a életbe, már megint rózsaszín van rajtam is, jóhogy szóltok he! Nem tudom mi lenne velem ezo téma nélkül és gyakorikerdesek.hu nélkül. Félek a sötétben is, de ez hót titkos információ. A szomszédok mindig kiröhögnek, hogy ég a lámpa éjszaka és megkérdezik milyen kisgyerek van nálunk.

Tetszik a negatív gondolkodás, ami manapság inkább reális gondolkodást takar. Nem élvezem a mágiát mindig. Tököm kilenne vele, (ha lenne), általában azt mondom, csinálják maguknak a h.lye kötéseiket. De mindig rámmarad. Én meg gyorsan lezavarom. Annyira nem érdekel.

2012. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A sátánisták a mágiával foglalkoznak, ezen belül mindenki azzal amivel szeretne. Én abban is jártas vagyok...
2013. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem minden sátánista alkalmazza. Először is amit az első hozzászóló írt, az baromság. Ja és sokkal magasabb szinten állnak, mint más spirituális egyének.
2022. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!