Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet az, hogy karate...

Hogyan lehet az, hogy karate filmek után átlényegülök Chuck Norrissá?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy karate filmek nézése után teljesen Chuck Norrisnak érzem magam, de az aurám is megváltozik, egyik látó barátom mondta. Nem arról van szó, hogy átveszem a fílinget a filmek után, mert pl BATMAN után nem érzem magam szuperhősnek. Én csak Chuck Norrissal lényegülök át.


Olyanok lesznek a mozdulataim mint neki, teljesen úgy gondolkozom mint Ő, nem viccelek ! Teljesen átváltozik az izlésem is, laza és komoly leszek, képes vagyok meredten tekinteni másokra és ugyanolyan kajákak után leszek kívánós ez nem lehet véletlen. Létezik az hogy egy ember lelkével rezonáljak lelkileg ? Ha asztrál projekció létezik, ilyen is lehet ? Hogyan lehet stabilan előidézni ezt az állapotot ?


2012. okt. 26. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Karatefilmek hatására minden Chuck Norrissá lényegül, de ez leginkább Chuck Norrisnak sikerült.

Ezzel megoldódott a teremtéselmélet.

Már csak az a kérdés, hogy miből lettek a karatefilmek?

2012. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a pokemon után pokemonná lényegülök, de ez csak a film miatt van, mert annyira beleéled magad.

Ilyen, hogy aura meg asztrál projekció pedig nem létezik.

2012. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én vágom skacok, hogy most azt akarjátok bemesélni hogy ez ilyen filmes szerepjáték, mert Ti erre nem vagytok képesek max tini filmek után, de aki átélt asztrálprojekciót az érti.


Én ténleg Chuck Norrissá válok. Ilyen erős tekintetem lesz, pedig szelíd vagyok [link] Erősebb is leszek és megverek másokat, akiket alapból nem és kötekedős vagyok olyankor, pedig amúgy szelíd eminens diák vagyok.

2012. okt. 26. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor két éned van. A szelíd rendes diák és a Chuck Norris. Ezen nem lehet segíteni, fogadd el.
2012. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!