Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágikus képességeim lehetnek?...

Mágikus képességeim lehetnek? Vagy csak véletlenek?

Figyelt kérdés
Először is nem igazán hiszek az efféle dolgokban, de már kiskorom óta vannak fura megérzéseim, amik általában be is jönnek - általában előre is láttam/látom dolgokat. Ehhez már hozzászoktam, egyfajta ősi ösztönnek tituláltam. De az elmúlt években észrevettem, ha valakire dühös leszek, vagy gyűlöletet ébreszt bennem, akkor amit kívánok neki, az történik. Ha konkrétan nem kívánok semmit, akkor is kisiklik, összeomlik az élete. Ezt is véletlennek tudtam be, egészen pár héttel ezelőttig, mikor is egy lakótársam, aki már elég sok rosszat okozott nekem, kihozott a sodromból, és magamban tudatosan haragból, olyan kívántam neki, amit később már megbántam, de rá másnapra meg is történt a dolog. Ez véletlen lehet? A legutolsó esetig véletlennek tudtam be, de ez már túl sok, mint véletlen! Eddig minden úgy történt ahogy akartam. Mi a fene van? Vagy csak én magyaráztam be magamnak, hogy ez miattam van? Van valakinek hasonló tapasztalata?

2012. okt. 21. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak véletlen.
2012. okt. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Akkor lesz biztos a képességed, ha az is megtörténik, amikor azt kívánod, hogy bár ne történt volna meg amit kívántál. Addig nem meggyőző a dolog.
2012. okt. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó: Az a poén, hogy ezen én is elgondolkoztam, eddig egy ember volt, akinek meg tudtam bocsátani, és ő neki helyrejöttek a dolgai.
2012. okt. 21. 02:03
 4/6 anonim ***** válasza:

"Vagy csak én magyaráztam be magamnak, hogy ez miattam van?"

Igen, ahogy azt is, hogy mágikus képességeid vannak. Le kellene szállni a földre. Szinte mindenkinél mindennaposak a problémák, csak mondjuk nem látod őket. És ha ígyis-úgyis kisiklik az életük, a kérdés értelmetlen.

2012. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyan képességem van, hogy megállapítom ki hazudik.

Az első három válaszoló igazat mondd ,a negyedik hazudik. Remélem ezt segített.

2012. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voldemort nagyúr,hát te élsz?!
2012. nov. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!