Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy kezdjem a bosziságot?

Hogy kezdjem a bosziságot?

Figyelt kérdés

Kérném, akit ez a kérdés nem érdekel, az ne írjon.

Tehát szeretnék valami ilyesmivel elkezdeni foglalkozni, és úgymond boszorkányok válaszát kérném. Mit kell tennem, hogy én is ilyen legyek? Nem vagyok hozzá túl fiatal? 12-3L



2012. okt. 30. 13:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%

Én egyenletet nem látok és csak egy ismeretlent, de őszintén, nem is értek hozzá :D

Lehet ha megfejtjük, akkor kapjuk meg az igazi kérdést és kiderül, hogy nem is hülyeséget kérdezett.

2012. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%
12 évesen fiatal vagy, hogy ilyeneket csináljmert nem szabad ebbe csak magad belkezdened ehhez mester kell aki megtanít, hogy biztonságosan kezeld ezeket a dolgokat. és miután kiskorú vagy nem fog még mester tanítani. mert korlátozottan cselekvőképes vagy ennél fogva. meg idézgetned meg ilyenek saját magad nem szabad elkezdened csak a saját fejedre hozod a bajt aztán meg majd nem tudod hogy szabadulj meg tőle. ezek nem játék dolgok, hogy hú mekkora buli idézzünk szellemet meg ilyenek.mert ezek a dolgok tényleg léteznek. és nem lenne jó, ha bmilyen gonosz lény egyszer csak ott teremne a szobádban. megmondom te még mivel foglalkzzál egyenlőre, hogyha érdekel az ezotéria. ne a boszorkánysággal még mrt egymagad nem szabad mert baj lesz a vége..é már végigjártam ezt az utat ugyhogy tudom miről beszélek. hanem az alaptanokat ismerd meg. karma, reinkarnáció, meditáció,angyalok. angyalokkal kommunikáció, velük való gyógyítás. egyébként is vannak sokkal magasabb tudások mint a boszorkányság.:)
2012. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

ha egészséges dolgokat akarsz tanulni akkor itt:

[link]

2012. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
66%

Még túl fiatal vagy. Ha megvannak hozzá az adottságaid, ahhoz, hogy boszorkány legyél, valaki feleségül kell, hogy vegyen. Eltelik pár év, és máris boszorkány leszel.

De ha nem vagy boszorkány-típus, van még egy lehetőséged, csak ez időigényesebb. Ehhez kell egy lánygyerek, akit majd feleségül kell, hogy vegyenek. A férje garantáltan boszorkánynak fog tartani.

Remélem, segítettem!

2012. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Pali1977 ***** válasza:
Egyedül is lehet kezdeni, - csak h adjam alá a lovat - és hogy hol kezd? az elején. Alapoknál. Mi mire való, mivel mit lehet csinálni... Ha adsz email címet küldök egy használható könyvet pdf-ben.
2012. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ne hallgass semelyikre csak a 9, 22, 23-as válaszolóra.

Én is csak 13 éves vagyok és kicsi korom óta nézem ezeket a boszis dolgokat de csak az utóbbi 4 évbe esett le h olyan mágia amire én gondoltam olyan nincs... én a Najapi tanfolyammal kezdtem és az agykontrollal az agykontroll jó mer segít hinni magunkba leszoktatni minket rossz szokásainkról, a Najapival meg segíthetsz az ismerőseidnek és a meditáció nagyon jó feltölt energiával, folyton pozitív leszel és nem tom hogy mondjam el de ha elkezded akk 2 hét múlva látni fogod az eredményét, ezzel kéne szerintem kezdened. 13L

2012. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
én is ilyen fiatalon sőtt még előbb kezdtem és mire annyi idős lettem mint most már gyógyítani is tudok , de mindent csak az alapoktol
2013. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!