Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szeretnék átkot szórni egy...

Szeretnék átkot szórni egy személyre. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Kiérdemelte. :( Bárcsak ne így lenne...
2010. jún. 23. 18:52
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
55%

ha megátkozod az visszaszáll rád

inkább öld meg

2010. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

De előtte fog rajta, aztán rajtam is? Így érted a visszaszállást?

A második ötletedet inkább nem fogadom meg. :)

2010. jún. 23. 19:01
 3/35 anonim ***** válasza:
23%

ha nem hisz benne, rajta nem fog fogni.


és egyébként így is visszahull a fejedre, ha volt hatása, ha nem.

2010. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy, az ostobaság átka már eleve rajtad van, minek akarsz még többet ártani magadnak? Attól, hogy te eldöntöd, hogy valaki szenvedést érdemel, az még nem jelent semmit. Ne foglalkozz ilyenekkel!
2010. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem tanuld meg a wung sut amit yip man nagy mestert tanított és tet híresé utána oda mész hozzá pif paf és anyi is neki :DDD yip man a példaképem .
2010. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Kegyetlen, gonosz ember nem érdemel boldog életet. :(
2010. jún. 23. 19:28
 7/35 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ne átkozd meg, de híreszteld azt, hogy megátkoztad, hogy berezeljen mikor eljut hozzá a hír. :)


Így nincs, ami visszaszáljon rád :D

2010. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, nem ismerem az illetőt, ellenem is sok minden rosszat elkövettek már, de én mégsem átkoztam meg őket. Tudom, hogy van Valaki, aki megteszi majdan helyettem, hogy előveszi. Nem a te dolgod, hogy ítélkezz! "Ne ítélj, hogy ne ítéltessél!"
2010. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Megértelek, de hidd el nem érdemes ilyen emberrel egy percet is foglalkozni. Nyugi, majd az élet visszadaja neki a gonoszságait! Neked nem kell erről külön gondoskodni :)
2010. jún. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Semmi nem garantálja nekem, hogy szenvedni fog, pedig én azt szeretném. Tiszta szívből. Nézzen le, aki akar, de bárki megérezheti életében ezt a fajta gyűlöletet. Bárcsak ne érezném...
2010. jún. 23. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!