Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » áldoztál már valaha valamit a...

áldoztál már valaha valamit a sátánnak, egy politikai választás végkimenetelének befolyásolásáért?

Figyelt kérdés

Holnap is lesz USÁ-ben választás, esetleg fontos esemény neked és családod és/vagy szektád életében, áldoztál már valamit Sátánnak, hogy számodra kedvezően befolyásolja a dolgokat a pokolból ?


Szertartás, miegyéb. Minden érdekel ! Mélyreszántó okkultista tudást kíván pallérozatlan elmém magába szippíntani.


2012. nov. 5. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nem :D
2012. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 David82 ***** válasza:

Szevasz. Az USA-ban teljesen mindegy, hogy ki nyeri a választást, republikánus, avagy konzervatív, mert mindkét induló politikus egyazon titkos társaság tagja. Ők, és néhány fontos személy minden évben ellátogat Kaliforniába, egy bizonyos Bohemian Grove nevű erdőbe, ahol égő, és illatáldozatot mutatnak be egy bálványnak. De ezt teljesen korrekt módon teszik, az égőáldozat egy élettelen bábu, tehát senki személyes érdekét nem sértik ezzel az érdekes szertartással.

Én nem szoktam áldozni a Sátánnak semmit, mert nem látom értelmét, ugyanis a mi sorsunkat Isten fogja befolyásolni.

2013. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
isten halott :D
2013. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hallottam a Bohemian Grove-ról, de azon verzió szerint meg pont emberáldozatról van szó.


Kérdező: nem áldoztam és nem is fogok :D

2013. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!