Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Paranormális dolgok. Történt...

Paranormális dolgok. Történt már veletek valaha valami szokatlan?

Figyelt kérdés
és ha igen mi :)

2012. okt. 13. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Elpusztítottam egy démont (ezt nem viccből írtam! tényleg!)
2012. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Elpusztított egy ember (ezt nem viccből írtam! tényleg!)
2012. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Elpusztítottam a reptoid szultánt.

Üdv Gandlaf

2012. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem 1# is csak viccből írta oda
2012. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen elég sok mindent érzékelek, de ide nem írom le, ha érdekel priviben irj :)
2012. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mostanában, akár gyalog megyek, akár biciklivel, rengeteg út menti lámpa kialszik (néha pedig a nem világító lámpa kigyullad) a közelemben. Néhány kilométer alatt akár tíz. Elkezdtem direkt megfigyelni a körülményeket és a következőket tapasztaltam:

Külvárosban lakom vidéken, messze ellátni. Több száz lámpát megfigyeltem, de sehol máshol nem történt ilyen, csak a közelemben, 5 méternél nem messzebb.

Gondoltam, hogy érintkezési hiba és a lépteim által keltett rezgés a magyarázat. Azonban autók és más emberek is mentek el előttem/mellettem, és mégis csak nálam történt.

Úgy vettem észre, hogy főképp akkor történik, amikor erősen gondolkodom valamin.


Nem hiszek semmilyen természetfeletti badarságban, de ez egy érdekes és eddig megválaszolatlan jelenség, ami sok embert érint. Kíváncsi vagyok, mitől lehet.

2012. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 foszfor válasza:
77%

Nem tudom ez annak számít e de a barátnőm sokszor

megjósolta előre az esményeket.

És velem - mivel iskolás vagyok - többször történt meg hogy tudtam mikor fogok felelni és direkt jobban készültem

és láttam egyszer szellemet amint éppen lehajolt, de eltűnt.

2012. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
A szellem is lehajol? De ahhoz izmok kellenek, nekik pedig nincs....
2012. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

a régi házunknál olyan kapu volt amit egy ráhajtható vasfüllel lehetett bezárni. ott játszottam mellette a fűben és az a kis fül felnyílt magától. nem tudom,hogy miért nyílt fel,de nem is nagyon foglalkoztam vele.


A másik ilyen,hogy többször hallottam már olyat,hogy valaki kevergeti a kávét.Ez sokszor előfordult már,általában olyankor amikor egyedül vagyok otthon.


Nem tudom miért lehettek ezek,de igazából annyira nem foglalkoztam egyikkel sem.

2012. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
74%
Az paranormálisnak számít hogy ellopták a betonkeverőnket az egyik éjszaka az udvarból?
2012. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!