Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan erősítsem meg a hitemet?

Hogyan erősítsem meg a hitemet?

Figyelt kérdés
Arra vonatkozóan szeretnék tanácsot kapni, hogy hogyan tudnám megerősíteni bizonyos események bekövetkezésébe vetett hitemet, hogyan tudnék jobban bízni a spirituális hatalmamban. Köszönöm előre is a normális válaszokat.

2012. nov. 12. 18:36
 1/10 anonim válasza:
100%
Pozitív gondolkodással, bíznod kell a megérzéseidben (6-k érzék,ha nő vagy)...
2012. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zsizsik666 ***** válasza:

Hatká érzék férfiaknak is lehet.

KEll valami esemény, mikor felfokozott hangulatban vagy, vegyél 2-3 üveg ricinusolajat, idd meg, menj el egy buliba, és imádkozz, told ki a hatást minél későbbre!

Ez a türelem-koncentráció és a testen való uralkodás megszerzésének első lépése.

2012. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit kell azon megerősíteni? Vagy elhiszed azt a sok hülyeséget vagy nem. Nincs köztes állapot.
2012. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
stabil fémvázzal
2012. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=b10mvWtQ758


Nekem ez sokat segített:)

Aztán itt találsz még párat, Domján László hangja kifejezetten megnyugtató, ha tényleg hiszel ebben vagy csak szeretnél, ez segít, meg a hasonló videók:)

Sok siket!

2012. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan miben nyilvánul meg a spirituális hatalmad, kedves kérdező? Mire vagy képes?
2012. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Jézus :) ***** válasza:
Próbálj meg meditálni. Eljutsz legbensődig. Ezáltal fejlődik intuíciód és rájössz dolgokra, amikre nemis gondoltál volna. Ha szíveddel csinálod, sikerülhet egódon is felülkerekedned.
2012. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a "hülyeségekben" nem hiszek, hanem időnként magamban nem bízom. Igen, meditálni szoktam.:) Zsizsik, nem értem, mit trollkodsz, láttam már tőled normális választ is. Aki segített, annak köszi!
2012. nov. 13. 13:41
 9/10 betlindis ***** válasza:
mesterkulcsrendszer c. könyv, netről le tudod tölteni.
2012. nov. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg alacsony az önbecsülésed és ezért nem bízol magadban.

Ez nem lehetséges?

2012. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!