Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kedves Fisz! Mióta foglalkozol...

Kedves Fisz! Mióta foglalkozol spirituális sátánizmussal?

Figyelt kérdés

A kerdés nem csak Fisz-nek szól,hanem mindenki másnak is,aki ezen az úton jár! Milyen mágiákal végeztek,és foglalkoztok e szerelmi kötéssel???!! Mennyire tudtok belépni mások tudatába és akár befolyásolni az érzelmeit?

Miben nyilvánul meg a sátánizmus?

Minden normális válasz érdekel! Akik nem hiszen benne azok lehetőleg ne írjanak!



2012. nov. 14. 15:32
 1/9 A kérdező kommentje:

Elírtam az egyik mondatot...

Tehát: Milyen mágiákat végeztek?

2012. nov. 14. 15:34
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Fisz már nem járja az oldalt, és a sátánizmus nem ilyen gyerekes dolgokban nyilvánul meg. Hogy a fentebb leírt "mágiák" sikeresek legyenek min. 1-2 év fejlődés szükséges hozzá kezdőknek. Mindenki olyan mágiákat végez, amilyet akar, nincs megszabva. A Spirts Of Eridu oldalra le van írva minden.
2012. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Zsizsik666 ***** válasza:
44%
Én: mihi, yage, la purga mágiákat végzek főleg, de szakterületem a mágikus káttyúból a Földet kiütni egy bunkósbottal a káttyúból dec 21.-én. ezen múlik a síkugrás. Ezen kívül szerelmi kötést kovalens kötésnek csinálom.
2012. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. nov. 14. 15:43
 5/9 A kérdező kommentje:

Ma 15:41es válaszolónak köszönöm a válazát!

Megnézem majd azt az oldalt

2012. nov. 14. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

F@sz vagyok, Fisz bátyja. Egyszerre kezdtünk el foglalkozni spirituális sátánizmussal, még 20 éve. Halál mágiákat végzünk, nem foglalkozunk kötésekkel. 56,78192%-ban tudunk belépni mások tudatába és 35,7%-ban tudjuk befolyásolni az érzelmeit.

A sátánizmus a sátán imádatában nyilvánul meg.

2012. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ha érdekel a sátánizmus írj privátba. Tudok segíteni.
2012. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Epres fagyit gyártanak illegálisan.
2012. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

Üdv Kedves kérdező !

Látom Hiszel a Mágiában és én mint Ambroksz nép egyik képviselője engedélyt kaptam hogy leírjam nektek hogy a ti földeteknek nevezett bolygón ( mi csak 312. bolygónak hívjuk) Milyen az általatok Természet fölötti dolgok vannak :

A Halál : Sokaknak ez a kérdés a legfőbb hát elmondom akkor nektek mi van halál után : a halál után porrá válunk idővel és egyesülnek a részecskéink a természettel , ezáltal a természet részei leszünk és bár csak kicsit de foglyuk tudni halálunk után befolyásolni a földi életet . Az hogy egyesülünk a természettel a legjobb dolog ami történhet velünk , Sokan ezt az állapotot a ti földötökön Mennyországnak nevezik .


De térjünk rá a Sátánizmusra . A Bolygótokon 3 féle Természet fölötti jelenséget lehet előidézni :



1 . A holtakkal való beszélgetés : Ez annyit jelent hogy Egy mágikus ( mi nyelvünkön : Fazák kört ) kört rajzolva elmondjuk a részecske terelő imát . Ekkor a halott ember részecskéi egy helyre terelődnek és ilyenkor beszélgetni tudtok vele . De ehez rettentő nagy energia kell amit egy villácsapással szoktak álltalában kivitelezni .


2. A Sátán Védelme : Léteznek rossz emberek akik haláluk kor a rossz cselekedeteik miatt nem egyesülhetnek a természettel . Nekik az

2012. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!