Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » PONTOSAN mi az a spirituális?

PONTOSAN mi az a spirituális?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy lelki energia, de pontosan mi?

2012. okt. 12. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A spirituális csak annyit jelent, hogy "szellemi". A latin spiritus - szellem szóból.
2012. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szellemi, de inkább lelkinek mondanám. Ha bővebben érdekel a google a barátod:


[link]

2012. okt. 13. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! még azt szeretném tudni, hogy a barátnőmnek azt mondták, hogy az auráját tekintve ő spirituális erő. Akkor ő most mi?
2012. okt. 13. 10:21
 4/8 anonim válasza:
A barátnőd most nagyon szerencsés.
2013. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szellemi és lelki ereje is van
2013. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mire tudja azt használni?
2013. júl. 27. 16:50
 7/8 anonim válasza:
google a barátod ;)
2013. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Evasz válasza:

A spirituális szerintem annyit jelent, hogy lelki vonatkozású, tehát nem a fizikai környezetről szóló.


A legtöbb ember élete második felében kezd csak el érdeklődni a spiritualitás, a spirituális fejlődás iránt (néhányan korábban), és vannak akik egészen magas fokra jutottak. Őket nevezzük felébredettnek vagy megvilágosodottnak, stb.


"Sokan szeretnének a spirituális fejlődés útján járni, de kevesen tudják, hogy ez pontosan mit takar. Vannak, akik az érzelmek általi irányítottságot, mások az érzelmi befolyás nélküli szellemiség követését értik alatta. Egyesek a vallást, mások a misztikus képességek elsajátítását és az intuíció kifejlesztését tekintik spirituális útnak. Sok tehát a bizonytalanság és ebből fakadóan a buktató..."


Az idézetet innen vettem: [link]

2016. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!