Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Próbálkoztatok már szerelmi...

Próbálkoztatok már szerelmi mágiával-kötéssel? Sikerült?

Figyelt kérdés
Csak az érdekelne, hogy házilag próbáltátok,esetleg jósnőnél, sikerült-e, mennyi idő leforgása alatt, miben vetettek észre változást, mi és hogyan történt?
2012. nov. 16. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer ellenvarázzsal visszafordítottam egy szerelmi mágiát a jósnöre és úgy belém esett, hogy nekem adta az egész éves bevételt :)


Szép idök is voltak...

2012. nov. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Veronika miért vagy ilyen köcsög?
2012. nov. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Én sosem próbálnám ilyen módon másra erőltetni az akaratom, főleg nem arra, akit szeretek.
2012. nov. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Malats ***** válasza:
70%
Egyszer elpróbáltam tükör előtt, mielőtt élesben használtam volna. Azóta is imádom magam.
2012. nov. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zsizsik666 ***** válasza:
90%
Igen. Öcsém kért meg rá, én meg nem csináltam semmit, csak mondtam neki hogy megcsináltam. Azóta "együtt járnak", legalábbis suliba kézen fogva xD
2012. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem próbálkoztam, de sikerült.

Már több helyen is leírtam, de nem csak női csalók léteznek.

2012. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem próbálkoztam szerelmi mágiával. Ez a szerelmi mágia dolog, elég szánalmas. Én személy szerint nem tudnék úgy élni, hogy tudom, hogy aki szeret, az mind össze csak azért szeret, mert elvarázsoltam ilyen idióta mágiákkal. Szóval még ha működőképes lenne a dolog, akkor sem próbálkoznék vele.
2012. nov. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Diablo22 ***** válasza:

Én próbáltam, saját erőből (házilag), mint szerelmi kötést, mint egyszerű szerelmi varázslatot.


Szerelmi kötés: Majdnem sikerült, de aztán egy nappal a jó pillanatok után rögtön összevesztem kiszemeltemmel, így felbomlott a kötelék.


Szerelmi varázslat: A szerelmi varázslatot két napja végeztem el elég bonyolult leírások alapján, de azóta van változás nem is kevés. Amikor meglát más pasikkal (legyen az akár egy jó ismerősöm is akár!) féltékenykedik, ha meg csak az ismerősömet veszem észre, őt nem (ez ma történt meg x. alkalommal), hangosan odaköszön már messziről, hogy észrevegyem, ő is ott van. A köszönés még hagyján, mert e mellé a kedves mosolya is társul, ha köszön...


Tehát én azt mondom, ha az ember hagyja alakulni maguktól a dolgokat, és úgy visz véghez szerelmi kötést-mágiát, annak azért megvan az eredménye. :)

2013. máj. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!