Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az atlantiszi fényjárók...

Az atlantiszi fényjárók tényleg fénysebességgel járnak?

Figyelt kérdés
Egy ismerösöm atlantiszi fényjáró és ö mondta ezt nekem... azzal is magyarázta, hogy így tud olyan gyorsan hazaérni mindig a munkából... De én nem hittem el neki, mert nem akarta megmutatni ott helyben...

2012. nov. 17. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd angyalszemet, minden atlantiszi fényjáró atyját. Emelt díjas számán könnyedén eléred.
2012. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Az atlantiszi fényjáró egy intelligens mélytengeri faj. Akik az ezo TV-ben vannak azok csak bábok akik azért vannak hogy tévesen terjesszék a faj nevének jelentését, mert így a mély tengerekben megmenekülhetnek a reptoidoktól, emellett a fényük még a nullsíkban is képes világítani.


Itt egy spore lista az itten fellelhető lényekről. Itt látszik hogyan néznek ki az atlantiszi fényjárók valójában. Emellett az emberi atlantiszi fényjárók tulajdonságai ugyan úgy jellemzőek a mélytengerire is.

2012. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Itt a spore lista:

[link] Véletlenül lemaradt.

2012. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.én is atlantiszi fényjáró vagyok és nagyon sokáig tartott a képzésem a Reptoidkémképző Főiskololán.Most jöttem a Bingóúróúl,van egy ilyen bolygó.
2012. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Zsizsik666 ***** válasza:

Ha a zsidakabra megkergeti őket, akkor igen. Viszont ha elkapja, és széttépi az atlantiszi fényjárót, akkor peránszot kell tartani. az olyasmi, mint a szeánsz, csak itt pénzt kell dobni egy ládába, és így lehet perelni az elhunytat.

A South Parkban volt, tehát hitelesebb forrás, mint a paranormal.hu.

2012. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
A peránszhoz nem feltétlenül kell pénz, ha van pénzenergiád az is megteszi.
2012. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Rossz volt a spore link


Ez már jó lesz:

[link]

2012. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Természetesen nem létezik ilyesmi.Ellentmond a fizika törvényeinek.Fénysebességgel csak a fény haladhat.
2012. nov. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg a fényjáró!

Nekem mondta. Miért hazudna.

2012. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Elektronmaghéj19 ***** válasza:
100%
SOHA ne higgy az atlantiszi fényjáróknak... Ők írják ki az UFÓs kérdéseket.
2012. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!