Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van valami valós infotok a...

Van valami valós infotok a tükörvilágról?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, nem jó tükörrel szemben aludni, pontosabban nem jó álmodban megkettőzve lenni, mert ha alszol, sebezhetőbb vagy. Ostoba babona ez? Tényleg nem több? Tud valaki valamit ebben a témában, esetleg valós történetet? Mi az alapja?
2012. nov. 29. 20:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az utolsónak bocsi, nem voltam net-közelben. Ő sem volt közel hozzám. Hogy gondoltad a bizonyítást? És miért nem hiszed el, hogy nincs???
2012. dec. 3. 19:10
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért nem voltál netközelben,átmentél a tükrön? :) Alapból ilyen hitetlen vagyok,a bizonyítás legjobb módja az volna ha megmutatnád hogy nincs. :D
2012. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Hi D! Nem mentem át, alapból én sem igazán hiszek benne, de soha nem aludtam még ekkora baro nagy tükörrel szemben.

Ja! Hogy mutassam meg azt, ami nincs? Mindenben ilyen hitetlen vagy? M

2012. dec. 5. 23:56
 14/18 anonim ***** válasza:
Örülök hogy itt maradták köztünk,ebben a világban :) majd ha mást is csinálsz az ágyban s nem csak alszol akkor kifejezetten izgalmasnak fogod találni annak a nagy tükörnek az ottlétét :D Egyébként mindenben ilyen hitetlen vagyok,csak a saját szememnek hiszek..meg esetleg a tükörnek :) Úgy tudsz megmutatni valamit ami nincs hogy megmutatod a helyet ahonnan hiányzik :D pusz
2012. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hi D! Értelek és egyetértek. -1 fő hiányában a tapasztalat várat magára. Bírom a leveleid! Pusz M
2012. dec. 8. 10:58
 16/18 anonim ***** válasza:
-1 fő? Ki vesztette el a fejét miattad? :) fájhatott neki :D ám annál kellemesebb lesz a tapasztalat,ha kicsit várat magára..Persze csakis az erre méltó fővel :) pusz I.
2012. dec. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, egyenlőre legalább is esélytelen a dolog, de hát az a mocsok remény olyan, hogy utoljára akar kimúlni. Kösz a bíztató jövőbelátást, addig is nem foglalkozom a tükörrel, inkább nézek valami jó filmet! KösziI!
2012. dec. 8. 21:09
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen,ahogy mondani szokás: a remény hal meg utóljára..de csak azért mert ő a gyilkos :D jó filmezést neked :)
2012. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!