Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Anyámék szerint engem megszállt az ördög, és egyikőjük el szeretne menni ilyen ezo-s emberhez, hogy kiűzze belőlem.

Meg állítólag megmutatták neki valamelyik fényképem, és azt mondta, hogy tőlem semmi jóra ne számítsanak, merthogy bennem olyan sok a negatívum.

Én nem szeretnék ilyen emberrel semmilyen kapcsolatot, még akkor se, ha az nem személyes, hanem valami távolról jövő agymosás:|.

Mondom már nekik mióta, hogy én nem vagyok rossz, és csak miattuk vagyok olyan amilyen, de ők kötik az ebet a karóhoz, és mindenféle hazugságban élnek, amit ők magyaráztak be saját maguknak.

Valami ötlet, hogy kikerüljem az ezo-s bármiféle befolyását az életembe?:((


2012. dec. 28. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha már ördögűzést akarnak, akkor ne egy ezoshoz forduljanak, hanem egy paphoz... eredetileg azok szokták ezeket csinálni, akár mondhatod nekik, hogy elmész paphoz ördögűzésre, csak hagyjanak lógva
2012. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne a normál fotódat mutogassák neki, hanem készíttessenek aurafotót.
2012. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mond meg anyádéknak, hogy ilyesmi nincsen, és járják ki újra a középiskolát, hogy legyen egy kis eszük!
2012. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kris.king ***** válasza:
Miből gondolják hogy benned van az ördög? Talán olyan rossz vagy? Szerintem ülj le velük és meséld el nekik szépen, fokozatosan hogy ez már a 21. század. Hogy vége a középkornak már jó ideje.
2012. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már teljesen el vagyok keseredve, mert el nem tudom képzelni, mit csinálhatnék:(. Apám azt mondta, hogy a tesója már megcsinálta az egyik fián, és egyik napról a másikra megváltozott.

Már marhára elegem van:'|

2012. dec. 28. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el templomba járni. Akkor nem mondhatják.
2012. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Komolyan ilyen hülyék egyes szülők?


Lehet, hogy a sok elvakult ezósnak nem kéne szaporodnia és akkor nem lenne ilyen gond..

2012. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Missi_Key ***** válasza:

úristen menekülj....

de legalább nem paphoz visznek, róluk hallani elég durva sztorikat..pl halálrakínoznak ördögűzés címen...de ezos az csak anyagilag lehúz, ott anyira nem para a helyzet.. a lényeg h tudd hogy nem változtathat rajtad.

2012. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ennyire hülyék az őseid???

Komolyan szerintem egy kicsit üssenek rád a fakanállal aztán megjön az eszed

2013. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez jó üzlet annak ez "ezo-s embernek". A szüleid tudatlanságából él. Kíváncsi lennék mennyit is fizettek már neki.


Szerintem nyomozd le a nevét és a címét és küldd rá az adóhatóságot. 100%, hogy nem fizet adót, és mostanában nagyon ráálltak az ilyen szélhámosokra, úgy névtelen bejelentésnek is utánanéznek.

2013. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!