Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lehetett? Mit gondoltok erről?

Mi lehetett? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ma és tegnap a barátaimmal sátorozni voltam egy nagy erdőben.


Amikor megérkeztünk, már akkor hallottunk egy furcsa, sámándob-szerű dobolást. Először nem törődtünk vele. De később, amikor több kilóméterre elsétáltunk, akkor is ugyanolyan hangerővel szólt a dobhangszerű hang. Ekkor egy kicsit kezdük furcsállni a dolgot, de még mindig nem tulajdonítottunk neki nagyobb jelentőséget.


Egyébként hideg, esős idő volt.


Éjjel, amikor lefeküdtünk aludni a sátrakba, még akkor is hallható volt a doboló hang. Gondoltuk, hogy csak elhallgat egyszer, de egész éjszaka hallható volt. Hajnali 4-kor hallgatott el. Ebben az a legérdekesebb, hogy egész éjjel szakadt az eső.


Ilyesmi volt a hang:


http://www.youtube.com/watch?v=PeoMJE0AFuQ&feature=related


2010. aug. 29. 23:44
 1/9 Bocipók ***** válasza:
100%

Erdőben elég sokszor szerveznek táborokat.

Anyukám is volt álomfejtő-táborban és azt mesélte, hogy ott is használtak sámán-dobokat.

Szerintem tőletek nem messze is volt egy tábor.

2010. aug. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem volt más tábor az erdőben, mert végigjártuk. Azért írtam, hogy nagy erdő, mert Békés megyében nagynak számít.


Egyébként 17/F vagyok.

2010. aug. 30. 00:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezek a Kicsik voltak.
2010. aug. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
lehet hogy egy odvas fa kérgén dobolt az össze-összegyűlő víz, vagy két fa ütődött egymásnak.
2010. aug. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lehettek ott rajtatok kívül még valakik akik doboltak.
2010. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem voltak mások rajtunk kívül az erdőben.


Tudom, hogy milyen a hangja egy odvas fába csöpögő víznek, és azt is, hogy milyen két, egymásnak

ütődő fa hangja, de ez más volt.


Biztos, hogy nem zene volt, mert a doboláson kívül más zaj nem volt.


Azért eléggé furcsa lenne, ha kb. 24 órán át valaki egy nagy erdőben megállás nélkül dobolna szakadó esőben, hidegben.


Én arra gondoltam, hogy esetleg valamiféle sámán-szertartást hallottunk, mert egy-két doboló sámánt nehéz lehet észrevenni. És gondolom, hogy a sámándob hangja messzire elhallatszik.

2010. aug. 31. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:
a sámánok ha bujkálva élnek akkor olyan erdőbe ami róhat nagy és van pár barlang amibe eltudnak leni.de általába 1esével vannak ha csoportba vannak akkor valami készülödik. vagy 1-2örült megint idézet valamit ezzel a móddal
2011. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 knakx ***** válasza:

igen erdekes es elgondolkodtatto eset. rengeteg elmelet jutott az eszembe, de nehanyat el kellett vetnem. lehet hogy valaki szorakozasbol, vagy jobb dolgom ugy sincs kimegyek az erdobe dobolni gondolatai voltak.


miert nem kerestettek meg a hang forassat? a barataiddal voltal, nem? egysegben az ero, hogyha valami nagyon idegesit vagy egyszeruen nem tudod az okat akor jarj utanna.


ajanlok valamit. menj ki egy esos eszakan- pont olyanon mint amien az nap volt- az erdobe es nezetek korul. hogyha megint haljtok a dobot, akkor probaljatok a titok vegere jarni.


sajnos nem tudom megmondani, hogy mit is hallottatok, de talan ti magatok kiderithetitek.


udvozlettel

Knakx D Ervin

2011. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!