Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Dynamo hogy csinálja azt a...

Pankacsaj kérdése:

Dynamo hogy csinálja azt a trükkjét, amikor először fel tudja emelni a nagydarab srác, és utána már nem? Állítólag egyszerű fizika, engem mégis érdekelne, ha vki tudná pontosan. Tippek is jöhetnek, de konkrétumnak örülnék!

Figyelt kérdés
Bocsi, de itt most nem vagyok kíváncsi arra, hogy szerintetek csaló vagy Isten, mindenki döntse el maga, CSAK a trükk MEGOLDÁSA érdekel! Köszi :)
2012. dec. 30. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont a discovery-n egy másik műsorban volt,hogy először maga mellet tartja a könyökét másodszor meg kicsit előrébb húzza a hasa fele,és így már nem csak megemelni,de magadtól elemelni is kell és úgy már nehezebb.
2012. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*hasa felé

Remélem érthetően írtam le :)

2012. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű:Azért nem tudja felemelni,mert a hüvelykujjávval megnyom egy pontot(nem kell erősen) a srác kezén...itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=j86AMdV9tfI

2012. dec. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Közben kikerestem Trükkös tudomány a műsor címe

[link]

2012. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mind2 válasz lehetséges szerintem, köszönöm a válaszokat! Bár video nélkül a Foley válaszát úgy képzelem el, hogy szerintem attól még egy igen erős ember fel tudná emelni! Előkeresem Dynamo videóját, megnézem, ott hogyan csinálta! :)
2012. dec. 30. 12:14
 6/12 A kérdező kommentje:

OK, szóval kerestem egy videót, alább belinkeltem. Itt sem a könyökét nem tartja másképp és nem is nyom meg semmit a másik kezén, mert az látszódna, mégsem tudják felemelni... Ha van vkinek hozzáfűzni valója, jöhet! :)


https://www.youtube.com/watch?v=h9mbkU7R8KE

2012. dec. 30. 12:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Másképpen mondom:

Nem a könyökét,hanem a karját maga mellől kicsit a melle felé fordítja,de ezt így nem nagyon tudom elmondani,abban a sorozatban amit mondtam normálisan megmutatják az egyik epizódban.

2012. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Messzebb helyezi a súlypontját a nagydarab fickótól - ugye, minél messzebb van valami, annál nehezebb felemelni, ugye ? :D
2012. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Okés, most volt rá időm, rákerestem a videóra. Bár ott az utcán csinálja egy csaj, de rajta legalább látszik, hogy a karját másképp helyezi! Erre gondoltam:

http://www.youtube.com/watch?v=xBJTmchaCrI


Köszönöm a segítséget! :)

2012. dec. 30. 16:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,ő rá gondoltam :)
2012. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!