Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Teleportálás Kínában, ezt ki...

Teleportálás Kínában, ezt ki ne hagyjátok?

Figyelt kérdés

A link: http://www.youtube.com/watch?v=99XYKkf2vCU&feature=g-logo-xit


Lehetséges ennyire valósághű videóeffektust létrehozni vagy tényleg sikerült teleportálnia a tagnak? Vajon igazi a felvétel? Miért fedte volna fel magát az ismeretlen alak? Miért nincs tele vele a sajtó?



2012. szept. 21. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a video kb.:1hete fönt volt már egyszer akkor is kamunak tartottam és most is annak tartom!
2012. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkora FAKE, hogy nagyobb már nem is lehetne. Nem túl valósághű a videóeffektus, mert pl. nézd a villanyoszlopok árnyékát a második zebrán túl.

Amikor villan a "teleportálás", semmi extra árnyék a villanyoszlopoknál.

2012. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem csak egyszer volt fönt és már nagyon unalmas.
2012. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez tényleg jól meg van csinálva!

Szerintem egy forgalomfigyelő kamera felvételeit nem lehet lassítani, és nem lehet látószöget változtatni.

Ez alapján azt mondom, hogy megrendezett felvétel, de nem vagyok biztos benne.

2012. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2,4 valóban, az árnyékok mit sem változnak. részemről ennyi ,meggyőztetek
2012. szept. 21. 21:22
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Mint már egy korábbi kérdésnél írtam, ez a videó már több ponton meg lett cáfolva.
2012. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te szoktál nézni hollywood-i filmeket? Miért ne lehetne megcsinálni egy ilyen effektet? Nem bonyolult annak, aki ért hozzá.
2012. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Adobe effekt, aki egy kicsit is ért hozzá, simán összedob egy ilyen videót!!
2012. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt már valóban megcáfolták egy kérdésben, meg amúgy a youtube kommentek között is
2012. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
YouTube-ba írd be, hogy Adobe After Effects tuturial. Vagy a tutorialt lehagyhatod, esetleg helyettesítheted tricks-szel. És ez házibarkács eszközökkel tizenévesek munkája zömmel. Ja, a videót meg se néztem, de simaügy megcsinálni es az hogy mennyire élethű, nem is annyira az effekttől függ, hanem attól, hogy mennyire volt körültekintő az illető. Mennyire figyelt a részletekre, ami alapján cáfolható a videó. Mivel ismerem az AE-t, így meg se néztem a videót. Ja és szerintem fake, teleportálás nem létezik a tudomány mai állása szerint. Ha létezne, akkor vagy nagyobb hangsúlyt kapott volna a médiában, vagy törölték volna mindenhonnan. Szóval a videó helyett gyönyörködj inkább a kulcsszavakra feljövő trükkökben és a jó poénokban.
2012. szept. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!