Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A bűvészet pénzért való...

Pankacsaj kérdése:

A bűvészet pénzért való műveléséhez szükséges vmilyen vizsga vagy papír?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak ilyen iskolák, azt is tudom, hogy ott rengeteget lehet tanulni. Lehet amatőr a kérdés, de sok helyen kérdezgettem már, vegyesek a válaszok. Egy helyen azt olvastam, hogy ez főként régen volt kötelező, illetve egy vki véleménye az volt, hogy aki igazán bűvész akar lenni, az úgyis elmegy egy efféle iskolába, hogy profiktól tanuljon!

De például ott vannak az énekes meg a tehetségkutatók, amikben feltűnnek. Na ők sem tanultak előtte sehol sem, csak közben képezgették a hangjukat, de ez ugyebár nem tekinthető "iskolának". Mert ugye azt is tudjuk, hogy vannak ilyen irányú iskolák is, de az énekesek nagy része nem járt ilyenbe, csak úgy énekelnek, megfelelő háttérrel. Szóval ők is pénzt keresnek papír nélkül! (Ez csak egy példa a sok közül!)


2012. dec. 30. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, van-e még működési engedély, s ha van, bizonyítványhoz kötik-e az engedélyt. Valószínűleg nem. Tanulni többek között az Artistaképző Intézetben lehet.
2012. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de megint csak ott tartok, hogy vmi nagyon szakmabeli embert kell megkérdeznem, hogy hogy is van ez. Igazából én is úgy gondolom, hogy nem kell engedély vagy papír, mert tudok pár bűvészt, aki minden nélkül nagyon nagy sikereket ért el... Persze a közbeni fejlődés elengedhetetlen. :)
2012. dec. 31. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Számlaképesnek tuti lenned kell, ha pénzért akarod csinálni.
2013. jan. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt gondoltam, hogy nem csak úgy megbeszélés alapján hozzámvágnak némi pénzt! :D
2013. jan. 1. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!