Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ti hisztek a mágiába?

Ti hisztek a mágiába?

Figyelt kérdés
Szeretném kérdezni, hogy melyikőtök hisz a varázslatokba és a mágiában! :)

#m-h
2013. jan. 3. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

*varázslatokbaN

*mágiábaN

2013. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Párdon! Varázslatokban mágiában! :) Köszönöm a kijavítást!!
2013. jan. 3. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem hiszek az ilyenekben.
2013. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Létezik, de van nála hatalmasabb erő.
2013. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, létezik a mágia. Aztán, amikor felfedezik, megértik, onnantól fizikának/kémiának/biológiának/stb... hívják.
2013. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy a természet sokkal nagyobb, és kifürkészhetetlenebb, mint jelenleg tudjuk. Pl. mint mikor az ókori görögök nem tudták megmagyarázni a villámlást, és kitalálták maguknak Zeuszt, aki villámokat dobált az égből. Ma már van tudományos magyarázat a villámokra. Nem hiszek a természetfelettiben, csak abban, hogy a világegyetemben számtalan dolog van, amit jelenleg annak tartunk.
2013. jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hiszek! a noobok nem hisznek csak!
2013. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen hiszek,de a legtöbb ember varázslatnak,mágiának hívj azt,amit nem tud megmagyarázni,meg természetfelettinek.

De amint rájönnek,attól kezdve fizikának,kémiának,biológiának hívják...

De én amondó vagyok,hogy igen,valóban létezik mágia és varázslat is,de nem úgy,mint,ahogyan azt a legtöbb ember hiszi.

2013. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Varázslatok nincsenek.

A mágia viszont teremtést jelent. Azt jelenti hogy akaratodnak megfelelőem változtatod meg a világot. Olyan szituációkat teremtesz meg amire szükséged van.

Tulajdonképpen mindenki ezt csinálja!

A kérdés csak az hogy hogyan csinálod? Milyen ezközöket veszel hozzá igénybe és milyen szándékkal csinálod?

2013. jan. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!