Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha sokáig nézem magam a...

Ha sokáig nézem magam a tükörben, egy nagyon ilyesztő, sejtelmes arcot fogok látni, miért?

Figyelt kérdés
Utána olvastam és a tükörmágiával tudom összefüggésbe hozni. Néha annyira félelmetes arcot látok, hogy egyszerűen aznap nem merek többet tükörbe nézni. Jellemző rám, ha a tükörnél kötök ki, majdhogynem egy óráig is képes vagyok nézni azt, és elmélkedni, de sokszor előfordúl, hogy kb. 10 perc után egy nagyon félelmetes arc jelenik, meg, mintha nem is az enyém lenne, semmi elszíneződés vagy ilyesmi, csak nagyon elváltozik, sőt mozog is, általában tágra nyílt szemeket látok... Miért van ez?

2013. jan. 9. 20:23
1 2 3
 1/26 Tom Benko ***** válasza:
83%
Túlerőlteted a szemed. Próbáltad már, megtörtént? Mert lehet, hogy egyszerűen nem igaz az állítás. Szerintem egy próbát megér. Sőt, teszteket is lehet csinálni, több emberrel, mondjuk az osztálytársaiddal.
2013. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Persze, hogy megtörtént, csak nem igazán beszélek róla, mert tudom senki nem hisz nekem... Gondoltam, itt sok ember, jár-kel és lehet, hogy valakivel ez megesett, vagy egyszerüen csak ért a témához és választ tud adni a kérdésemre.
2013. jan. 9. 20:37
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Az a Helyesírás Szelleme. Amúgy jó sok időd lehet, ha órákig nézed magad a tükörben.
2013. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
40%
Ilyesztő, előfordúl? Egy óra tükörbámulás helyett talán tanulhatnál is.
2013. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert baromi ronda vagy.
2013. jan. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szövegértés és jóindulat itt semmi nincs ezek szerint...
2013. jan. 9. 21:08
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Helyesírás sincs.
2013. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Vedd fel videóra és nézd vissza, hogy most valós-e amit látsz. Max felteszed youtube-ra, aztán dobsz egy linket és meglátjuk hogy mit tehetünk.
2013. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
szerintem ha sokáig nézed magad (pl 10 percig is ) akkor akaratlanul is elváltozik a kép. ezt csak az agyad csinálja! (persze ha egy feketeszemgolyóju fehérarcú démon szerü izét látsz! mint én az egyik álmomban) az már lehet baj!
2013. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy, az agyam csinálja, mert érzem, hogy a szemem fárad, és lehet emiatt deformálódik el a kép. Azt viszont határozottan mondom, hogy ilyesztő.
2013. jan. 9. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!